Konkurs na opowiadanie sci-fi : futureone

Hej hej książkowe Hipogryfy! Ruszamy z kolejnym konkursem na opowiadanie. Tym razem do zgarnięcia jest książka Zobaczyć jętki o świcie od Novae Res oraz specjalne eko torby z motywem konkursu od Hipogryf.pl!

Konkurs literacki futureone

Działa już strona konkursowa, gdzie możecie zapoznać się z pełnymi zasadami konkursu, a tutaj podrzucam najważniejsze info:

Zasady konkursu:

  • Napisz opowiadanie w klimatach science-fiction.
  • Wyślij je do 12.07.2021 r. na maila konkursy@hipogryf.pl w tytule pisząc futureone
  • Do opowiadania proszę dołącz zgodę na publikację o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację pracy przez www.hipogryf.pl, na blogu internetowym www.hipogryf.pl.
  • Walcz o wygranie jednego z egzemplarzy książki Zobaczyć jętki o świcie, publikację Twojego opowiadania na łamach Hipogryf.pl, lub specjalną torbę Hipogryf.pl
  • Ogłoszenie wyników: 12.08.2021 r.

Nagroda główna

Nagrodą główną jest książka Zobaczyć jętki o świcie, ufundowana przez wydawnictwo Novae Res. Autorzy 5 najlepszych opowiadań otrzymają po egzemplarzu książki.

Czasem nadzieja na lepsze jutro okazuje się zabójcza.
Detektyw Louis Sterling ma właśnie rozpocząć długo wyczekiwany urlop. Gdy w końcu udaje mu się domknąć wszystkie bieżące sprawy, do jego biura niespodziewanie wkraczają kobieta i mężczyzna z bronią w ręku, żądając jego pomocy. Okazuje się, że z pozoru zwyczajna sprawa, którą Sterling niedawno się zajmował, ma drugie dno. Samobójstwo kobiety czy raczej jej klona? A może nie samobójstwo, tylko sprytnie ukartowane morderstwo? Kiedy przeciwnikiem jest milioner o gangsterskich zapędach, rozwiązanie zagadki może się okazać dużo trudniejsze, niż wydawało się na początku…
W swoim nowym zbiorze opowiadań Marcin Pełka po raz kolejny rozwija przed czytelnikiem futurystyczne wizje postępu technologicznego, jednocześnie skłaniając do refleksji nad jego pułapkami. Czy to dla ludzkości nadzieja na lepsze jutro, czy śmiertelne zagrożenie? Odpowiedzi każdy musi poszukać sam.

Nagroda dodatkowa

Dodatkowo zwycięskie opowiadania zostaną opublikowane i zaprezentowane na stronie www.hipogryf.pl. Gdzie każdy z naszych czytelników będzie mógł się zapoznać z autorem i jego pracą. A autor dzięki temu będzie też mógł pokazać swoją twórczość szerszej publiczności.

Hipogryf blog o fantasy scifi horror i anime

Nagroda pocieszenia

Nagrodą pocieszenia jest specjalna eko torba, ozdobiona motywem konkursu futureone. Autorzy 5 wybranych opowiadań otrzymają od nas taką torbę.

Przypominamy że nie recenzujemy nadesłanych prac!

STRONA KONKURSOWA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + jeden =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: