Konkurs: Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi

Do rozdania mamy dwa egzemplarze książki „KOSMOS TO NIE JEST MIEJSCE DLA POWAŻNYCH LUDZI” opowiadającej o przygodach Hugo House — badacza nowych cywilizacji w kosmosie. Żeby zgarnąć jeden z egzemplarzy, należy właśnie wymyślić i opisać obcą cywilizację, którą Hugo mógłby zbadać.


2 najlepsze rasy zostaną opublikowane w kolejnych numerach Hipogryfa, a ich autorzy otrzymają egzemplarze książki: „KOSMOS TO NIE JEST MIEJSCE DLA POWAŻNYCH LUDZI”
AUTORSTWA ŁUKASZA MOTULEWICZA

Odpowiedź prześlij na kontakt@hipogryf.pl

Konkurs trwa od 01.10.2021 r. do 30.11.2021 r. Ostateczny termin nadsyłania prac: 30.11.2021 r.

Hugo House to facet twardo stąpający i po Ziemi, i po obcych planetach. Z zawodu kulturoznawca, zatrudniony w jednej z super ważnych rządowych instytucji, regularnie odwiedza odległe galaktyki, badając obyczaje zamieszkujących tam cywilizacji. Układ Słoneczny to li jedynie cząstka kosmosu, a wszak warto żyć w zgodzie z obcymi, zwłaszcza gdy ich zachowania niekoniecznie zdają się osobliwe, a wręcz przeciwnie – przywodzą na myśl coś, co dobrze znamy.

„Kosmos to nie miejsce dla poważnych ludzi” to zbiór opowiadań o wyjątkowym naukowcu, którego przygody wprawią Was w dobry humor i pobudzą neurony do wzmożonej pracy mózgu, zwanej refleksją.

Regulamin Konkursu:

I. USTALENIA WSTĘPNE

 1. Organizatorem konkursu jest: blogu o fantastyce www.hipogryf.pl
 2. Fundatorem nagrody głównej (tj. książka Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi) jest wydawnictwo AlterNatywne
 3. Celem konkursu jest propagowanie kultury, sztuki i twórczości literackiej poprzez nagradzanie jej twórców. Rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego;
 4. Autorzy dwóch najlepszych pomysłów otrzymają nagrodę – książkę Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi autorstwa Łukasza Motulewicza.
 5. Dwie zwycięskie prace (odpowiedzi), zostaną opublikowane na blogu www.hipogryf.pl.
 6. Organizator zastrzega sobie prawa do: a) wprowadzania zmian w regulaminie konkursu, b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny, c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości nadesłanych prac, d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

II. ZASADY KONKURSU

 1. Termin trwania konkursu ogłasza organizator. Konkurs trwać będzie od 01.11.2021 r. do 30.11.2021 r. Ostateczny termin nadsyłania prac: 30.11.2021 r.
 2. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedną odpowiedź/propozycję.
 3. Złamanie postanowień regulaminu wiąże się z dyskwalifikacją nadesłanej pracy.

III. WYSYŁANIE PRAC

 1. Prace prosimy przesyłać mailowo na adres konkursy@hipogryf.pl w tytule pisząc Kosmos
 2. Do opowiadania proszę dołączyć zgodę na publikację o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację pracy przez www.hipogryf.pl, na blogu internetowym www.hipogryf.pl i magazynie Hipogryf.

IV. SPOSÓB OCENY PRAC

 1. Prace oceniane są przez członków redakcji Hipogryf.pl.
 2. Kryteria oceny prac: wartość merytoryczna, estetyka pracy, poziom literacki pracy, samodzielność i oryginalność.
 3. Proces oceniania prac jest tajny, wewnętrzne punktacje, ilość nadesłanych prac oraz lista uczestników konkursu jest tajna.
 4. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dniu 30.11.2021 r.

V. NAGRODY

 1. Nagroda przyznawana autorom dwóch najlepszych odpowiedzi, to książka Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi autorstwa Łukasza Motulewicza.
 2. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione o tym fakcie drogą mailową i poproszę o podanie adresu na jaki przesłać nagrodę.

VI. POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Odpowiedzi można podpisywać nickiem internetowym / pseudonimem.
 2. Ewentualnie dane osobowe uczestników, jak np. adres do wysyłki nagrody, pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
 3. Wysłanie pracy na Konkurs jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych do celów Konkursu.
 4. Organizator gwarantuje autorowi prawo wglądu do jego danych osobowych, a także możliwość ich poprawiania.

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: