Kingdom Come: Deliverance za darmo w Epic Store! 13-20.02

Już jutro będzie można całkowicie za darmo, dodać do swojego konta w Epic Store Games tytuł Kingdom Come: Deliverance! Jest to świetna okazja dla wszystkich, którzy zastanawiali się nad zakupem tego tytułu, ale czekali na promocje. Jak widać, cierpliwość się opłaciła i teraz będzie można zgarnąć ten tytuł dosłownie za 0,00zł.

 

Kingdom Come: Deliverance blog o grach Hipogryf.pl

 

Czym jest Kingdom Come: Deliverance

 

Jeżeli ktoś za bardzo nie siedzi w świecie gier, produkcja czeskiego studia Warhorse, mogła mu po prostu umknąć. W takim razie już śpieszę z wyjaśnieniem, bo KCD jest naprawdę warte poznania i ogrania.

 

Walki rycerzy w grze video Kingdom Come: Deliverance

 

Przenosimy się do początków XV wieku Europy Środkowej, tłem fabularnym zaś jest najazd węgierskiego króla Zygmunta Luksemburskiego na Królestwo Czech, oraz historia Henryka, syna kowala, który zostaje wplątany w tę wojenną zawieruchę.

 

grafiki promocyjne z gry Kingdom Come: Deliverance na blogu Hipogryf.pl

 

Sama gra to kawał porządnego RPG, na wzór Wiedźmina czy The Elder Scrolls V: Skyrim. Mamy otwarty świat, walkę pierwszej osoby, rozwój postaci i jej umiejętności (w tym rzemiosła) no i oczywiście masę zadań do wykonania. Co jednak wyróżnia ten tytuł na tle innych, to surowość średniowiecznego świata. To nie jest fantastyka pełna magii i potworów, to wierne przedstawienie XV wiecznej Europy, zamiast czarów uczyć będziemy się rzemiosła, a naszymi przeciwnikami nie będą nadprzyrodzone bestie, a zwykli ludzie.

 

Kingdom Come: Deliverance — historia warta poznania

 

Gra zdobyła uznanie zarówno graczy, jak i portali branżowych. Doceniono wątek fabularny, oddanie szczegółów danej epoki, czy nawet fakt, że bierzemy udział w bitach, które faktycznie miały miejsce w naszym świecie. To jest trochę jak wejście do podręcznika od historii, z tym że milion razy przyjemniejsze!

 

Turniej rycerski w KCD

 

Z tym że jest jeden mały szczegół:

Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3 GHz, AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7870
Pamięć RAM: 6 GB
Miejsce na HDD: 30 GB

To są MINIMALNE wymagania, aby odpalić Kingdom Come: Deliverance. Gra jest piękna, jednak musicie mieć albo peceta, albo gamingowego laptopa, który to uciągnie. Zresztą, jeżeli ktoś chce grać i jednocześnie cieszyć się efektami graficznymi, oto wymagania zalecane:

Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz, AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 580
Pamięć RAM: 12 GB
Miejsce na HDD: 30 GB

 

 

Grę będziemy mogli dodać do naszego konta w Epic Store między 13 a 20 Lutego, więc trzeba o tym pamiętać, aby nie obudzić się 21 Lutego bez gry. Oczywiście tytuł przypisuje się na stałe do naszej biblioteki. > Link do gry <

 

 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

17 + 2 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: