Kimetsu no Yaiba : drugi sezon anime jeszcze w tym roku!

Ufotable robi drugi sezon Kimetsu no Yaiba / Demon Slayer! Nawet lepiej! Ma pojawić się jeszcze w tym roku! Oczywiście żadna dokładna i oficjalna data nie została podana, jednak jestem przekonany, że będzie to albo sezon jesienny, albo zimowy. Tym samym trochę sobie jeszcze poczekamy, jednak jest to też okazja, żeby przypomnieć sobie pierwszy sezon przygód Tanjirou i Nezuko.

 

Kimetsu no Yaiba drugi sezon na trailerze

 

Poniżej możecie zobaczyć trailer, czy też teaser do drugiego sezonu Demon Slayera:

 

 

Kimetsu no Yaiba: Mugen Train

 

Poza samym drugim sezonem czekamy jeszcze na płytowe wydanie Kimetsu no Yaiba: Mugen Train — filmu anime dziejącego się po zakończeniu pierwszego sezonu i bardzo możliwe, że będącego też wprowadzeniem do sezonu drugiego. Mugen Train został wyemitowany 16 października 2020 w kinach w Japonii i od tego też czasu wszyscy czekają, aż ukaże się wersja na blu-ray.

 

Miecz zabójcy demonów w Polsce

 

Przypominam też, że w naszym kraju dostępne jest również manga! Jej tłumaczenie nazywa się Miecz zabójcy demonów (mogli zostawić oryginalny albo chociaż Demon Slayer…, bo to brzmi dla mnie jakoś tak… dziwnie) i można ją nabyć, chociażby w empiku. Więc to też jakaś opcja w oczekiwaniu na pojawienie się drugiego sezonu anime 😉 A! Ma jeszcze być gra video z Tanjirou w roli głównej, ale o tym zamierzam już przygotować cały osobny wpis!

 

ps.

 

na blogu o fantastyce Hipogryf.pl, pojawiła się zupełnie nowa kategoria! Są to memy! Dokładnie! Rozwijamy się dla was i coraz pojawia się tutaj coraz więcej różnorodnej treści, były recenzje książek, filmów i gier. Były zapowiedzi, newsy i felietony na różne tematy, a teraz są i memy! Kategorie znajdziecie na górze w głównym menu, ale jak nie chce się wam szukać, to podrzucam tutaj bezpośredni link. Oczywiście pamiętajcie, że to jest jeszcze we wczesnej fazie beta… a może nawet i alpha 😉 Więc naprawdę dużo będzie tam jeszcze zmieniane, ale już teraz możecie cieszyć się memami z gier, filmów i anime 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: