Już można grać w World of Warcraft : Shadowlands

World of Warcraft : Shadowlands jest już dostępny! W nocy z 23 na 24 listopada najnowszy dodatek do World of Warcraft, jednej z najpopularniejszych gier MMORPG, został udostępniony dla wszystkich graczy.

 

Przekrocz progi zaświatów

 

“Co kryje się poza znanym nam światem? To Kraina Cieni, miejsce spoczynku dusz wszystkich zmarłych śmiertelników – zarówno tych dobrych, jak i niegodziwców. Przedostań się za zasłonę, aby odkryć tajemnice krain nie z tego świata – pełnych wspaniałych cudów oraz przerażających koszmarów. Sięgnij po niesamowite moce i ocal Azeroth przed wszechogarniającą ciemnością!”

 

Shadowlands w World of Warcraft

 

Najnowszy dodatek, poza kolejnymi instancjami, bossami do bicia i itemami do farmienia, przenosi nas (czyli graczy) do tytułowego Shadowlands, czyli Krainy Cieni, w której skład wchodzą:

 

 • Bastion,
   
 • Maldraxxus,
   
 • Wszechknieja,
   
 • Revendreth
   
 • oraz Czeluść.

 

Bazowa wersja (Base Edition) dodatku kosztuje 40 Euro, za to najbardziej rozbudowana, czyli Epic Edition to koszt aż 74 Euro, oczywiście cały czas mowa o samym dodatku, więc jeśli nie posiadacie podstawki do World of Warcraft czy poprzednich dodatków, to koszt wejścia do WoWa jeszcze bardziej rośnie.

 

Źródło: https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/world-of-warcraft-shadowlands

 


 

Pozostałe wpisy z tagiem: World of Warcraft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =

Magazyn Hipogryf