Już jest! Książka „Kamienne Drzewo” dostępna w sprzedaży

Do sprzedaży właśnie trafiła nowa książka Grzegorza Bobina – „Kamienne Drzewo”.

„Kamienne Drzewo” to bezpośrednia kontynuacja powieści „Niebieski Las” wydanej w zeszłym roku za pośrednictwem wydawnictwa Novae Res. Jednak nowa książka wydawana jest i przez nowe wydawnictwo. Za „Kamienne Drzewo” odpowiada ekipa z wydawnictwa ROSTER. Mimo że nowe wydawnictwo nie ma jeszcze obszernej oferty książek z gatunku fantasy czy science fiction, to zawsze miło jest widzieć kolejnego gracza na tym rynku! Tym samym my jako redakcja magazynu o fantastyce, będziemy obserwować ich dalsze poczynania, a Wy, jako czytelnicy fantastyki, możecie zapoznać się z poniższym opisem książki.

Druga część historii o Niebieskim Lesie


Gdy Theron zdobywa Inis, w mieście nastają rządy bezwzględnego maga. Królowa Endalonia pozostaje nadal w swoim królestwie, by chronić córkę oraz przyjaciół, których wysłała statkiem do bezpiecznego Aher. Okrutny plan coraz silniejszego Therona zakłada podbój kolejnych miejsc, a Inis staje się dla niego tylko przystankiem. Zaplanował zdobycie zamorskiej krainy Aher, dzięki czemu będzie mógł rządzić po obu stronach morza. By sprawować władzę nad tak wielkim obszarem, mag będzie potrzebował kogoś jeszcze. Komu zaufa? Z kim podzieli się władzą?
Czy ogromna fala wywołana przez Therona zdoła dogonić uciekający statek i posłać go na dno? Czy dziewczynka ze statku dysponująca cząstką magicznej mocy stawi czoło Theronowi? A może znajdzie się jeszcze ktoś inny, kto sprzeciwi się okrutnemu władcy? Niekiedy siła budzi się w tych, po których nikt niczego się nie spodziewa…


Jeśli chcecie poznać poprzednią książkę autora, to na blogu Magazynu Hipogryf pojawiła się jej recenzja. Link macie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × cztery =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: