Joe Hill zaprasza do strefy mroku!

Już jutro, tj. 20 stycznia premierę mają dwie świetne komiksowe opowieści z szyldu Hill House Comics. Są to albumy “Kosz pełen głów” oraz “Rodzina z domku dla lalek”. Zapoznajmy się z nimi bliżej! Joe Hill (a dokładniej to Joseph Hillstrom King) zaprasza was do świata opętań, klątw, rodzinnych sekretów i czarnej magii!

 

 

Kosz pełen głów

 

 

W „Koszu pełnym głów” zakochana w młodym policjancie studentka pozna od podszewki pozornie spokojny nadmorski kurort. Wkroczy do świata, gdzie rządzą przemoc i korupcja, lecz to będzie dopiero początek jej podróży w strefę mroku. Walcząc o życie, przekona się, że śmierć nie musi oznaczać przejścia do innego wymiaru…

Scenarzystą tej przerażającej historii jest Joe Hill, bardzo popularny amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy („Pudełko w kształcie serca”, „Rogi”), zdobywca dwóch Nagród Brama Stokera. Rysunki wykonał Włoch Leomacs, znany przede wszystkim na rynku włoskim z ilustracji do serii „Nick Raider” czy „Dylan Dog”.

 

 

 

 

Hill House Comics. Kosz pełen głów

Scenariusz: Joe Hill
Rysunki: Leomacs
Przekład: Paulina Braiter
Oprawa: twarda
Objętość: 184 strony
Format: 170×260
Cena: 69,99
ISBN: 978-83-281-4900-7
Język oryginału: angielski
Seria: Hill House Comics
Kategoria: komiks amerykański
Tematyka: horror

 

UWAGA – Komiks dla dorosłych.

 

Rodzina z domku dla lalek

 

 

W „Rodzinie z domku dla lalek” cofniemy się o sześćdziesiąt milionów lat, aby zobaczyć początek działania klątwy wynikającej z wojny między kosmicznymi mocami. Potem prześledzimy wpływ tego straszliwego czaru na dzieje pewnej rodziny – od XIX wieku do czasów współczesnych. Przekonamy się, czy zwykły człowiek zdołał uwolnić siebie i swoich bliskich od przekleństwa pradawnych istot.

Scenarzystą tej opowieści jest M.R. Carey, pisarz znany fanom komiksu przede wszystkim jako autor serii „Lucyfer”, kilkudziesięciu odcinków „Hellblazera” i „Furii”. Peter Gross jest twórcą ilustracji do serii „Lucyfer” i „The Unwritten”, a także do licznych zeszytów serii „The Books of Magic”.

 

 

 

 

Hill House Comics. Rodzina z domku dla lalek

Scenariusz: M.R. Carey
Rysunki: Peter Gross, Vince Locke
Przekład: Paulina Braiter
Oprawa: twarda
Objętość: 160 stron
Format: 170×260
Cena: 69,99
ISBN: 978-83-281-4901-4
Język oryginału: angielski
Seria: Hill House Comics
Kategoria: komiks amerykański
Tematyka: horror

 

 

UWAGA – Komiks dla dorosłych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =

Magazyn Hipogryf