Iruna Online – mobile MMORPG – Dzień 2 – Goblin Slayer!

Hej Hipogryfy! Kolejny dzień, kolejne przygody w świecie Iruna Online — darmowego mobilne MMORPG na Androida i iOS. Jak zapewne zauważyliście w tytule i na miniaturce, dzisiaj będziemy zabijać gobliny!

 

 

 

Jestem Goblin Slayerem w Iruna Online!

 

Po kilku początkowych questach-tutorialach, w końcu przyszła pora na coś większego, no i tak też trafiłem do kopalni, która to ma problem z goblinami! No i jak tu nie pomóc ludzkości w potrzebie?

 

 

Niczym bohater anime Goblin Slayer przebijałem się przez kolejne grupy pixelowych Goblinów. Dość słabych trzeba przyznać, no ale nie szkoda mi było ich zabijać, bo dawały expa, a exp najważniejszy jest! Pod koniec nawet okazała się, że goblinami dowodził niejaki Goche:

 

 

ale… za długo sobie nimi nie władał 😉

W międzyczasie też zdarzyło mi się spotkać boginię Sofys, czyli jedno z dwunastu bóstw świata Iruna Online. Sofys jest boginią mądrości i za pewnie nie będzie to nasze jedyne spotkanie z nią, sam wygląd tej postaci, możecie zobaczyć na poniższym screenie.

 

 

Halloween w Iruna Online

 

Poza zabijaniem goblinów i spotykanie bogiń, trafiłem też do jednego z większych miast w grze i okazało się, że już mamy ozdoby Halloweenowe! Przyznam, że zapomniałem o tym aspekcie gier MMORPG — że pojawiają się dekoracje i eventy pod różne święta. Stoją tutaj wielkie dynie, na ulicach ukryto różne cukierki, a nawet przyozdobiono sklepy NPC-ów. No i też dostajemy różne power-upy czy inne słodycze podnoszące nam na chwilę staty. Za to, ogromny plus i mam nadzieję, że na Gwiazdkę też będzie coś takiego 😀

 

 

No i expimy dalej

 

Większość dnia, biegałem za questami i mobami. Chciałbym napisać, że znalazłem coś fajnego albo że zrobiłem jakiś event, ale nope. Pozabijałem wszystko, co napatoczyło mi się pod miecz, włącznie z jakimś dziwnym smokiem Ferzenem potrzebnym do questa i okazało się, że wbiłem już 41 poziom!

 

ktoś tu miał ciekawy pomysł na nick dla postaci 😉

 

Zaraz więc czeka mnie kolejna zmiana klasy (póki co 10 lvl App Warrior, 20 lvl Warrior), bo już na 50 poziomie stanę przed wyborem między Apprentice Knight a Apprentice Hunter i zapewne wybór właśnie padnie na Knighta. Szukałem kim tutaj grać i wybór padł właśnie na zwykłego woja do biegania solo, czyli w tym przypadku Gladiatora:

10 lvl App Warrior

20 lvl Warrior

50 lvl App Knight

70 lvl Knight

120 lvl App Gladiator

140 lvl Gladiator

 

Szukałem na necie jakichś buildów i jeden taki zwrócił moją uwagę post autorstwa mohib na irunaonline.boards.net i mimo że nie jest to jakiś pro polecany build, to wygląda na tyle ciekawie, że właśnie jego zamierzam przetestować.

 

 

Tym samy, w przeciągu najbliższych dni będziemy budować Hipogryfowego gladiatora w Iruna Online!

 

Słowem przypomnienia:

 

Iruna Online to darmowa gra mobile MMORPG dostępna na smartfony i tablety z Androidem i iOS. Została stworzona przez japońskie studio Asobimo, Inc. i pomimo już dość starej oprawy graficznej, to wyróżnia się na tle konkurencji brakiem ułatwień w stylu auto-play, auto-battle czy innych botów, tak popularnych ostatnio w grach MMORPG na smartfony.

Dlatego właśnie, na łamach bloga o fantastyce Hipogryf.pl, dzień po dniu, zamierzam wrzucać krótkie notatki o tym, jak mi się gra w ten tytuł. Wszystko zaczęło się > tym wpisem <, a całość możecie śledzić właśnie pod tagiem: Iruna Online.

 

Trzymajcie się i do zobaczenia jutro!

~ Arek

 

 

Wiesz że to gra z Japonii jeśli “Teresa” zapisana jest przez “l” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 13 =

Magazyn Hipogryf