Instalujemy Perfect World Mobile – mobilny remaster pecetowego MMORPG

Nigdy bym się nie spodziewał, że sequelem Perfect World — jednego z największych chińskich tytułów MMORPG będzie gra mobilna. A jednak! Po 12 latach od premiery oryginału, mamy Perfect World Mobile. Który to… wygląda lepiej niż oryginał.

 

 

Perfect World wchodzi w erę mobilnej rozgrywki

 

Nie powinno mnie już dziwić, że gry na telefon potrafią wyglądać dobrze. W końcu w tych niewielkich urządzeniach drzemią ośmiordzeniowe procesory i ilości RAM często większe niż w laptopach. Jednak kiedy patrzę na Perfect World Mobile, Lineage 2 Revolution czy chociażby Mortal Kombat albo Asphalta, to dopiero uświadamiam sobie, jak potężne urządzenia trzymamy w kieszeni.

 

 

Perfect World Games, wydawca omawianego dzisiaj tytułu też to zrozumiał, dlatego uważam, że świetnym posunięciem jest wydanie teraz mobilnego MMORPG. Zwłaszcza że baza graczy na smartfonach zdaje się dorównywać (a w niektórych tytułach nawet przeganiać) ilość graczy komputerowych.

 

 

Gra jest świeżo po premierze, na starcie zebrała wiele pochlebnych opinii, ludzie twierdzą, że to godny następca oryginału. Chociaż biorąc pod uwagę, że świat i fabuła ma być taka sama, to bardziej pasuje to określenie remaster niż sequel. Tak… nazwałem grę mobilną remasterem gry komputerowej, co za czasy.

 

 

Remaster mobilny?

 

Pamiętam, że zagrywałem się swojego czasu w pecetową wersję Perfect World i był to dla mnie bardzo przyjemnie spędzony czas. Chyba nawet uważałem wtedy ten tytuł za takiego darmowego chińskiego World of Warcraft. No a dodajmy do tego, że obecnie szukam czegoś do pogrania na telefonie, to mamy odpowiedź gotową. Przez najbliższe kilka dni testować będę Perfect World Mobile, a potem możecie liczyć na dość obszerną recenzję.

 

 

Co prawda w kolejce do recenzji czekały wcześniej King’s Raid i Fire Emblem Heroes, ale wygląda na to, że jeszcze trochę muszą poczekać. Plus jest za to taki, że wy nie będziecie musieli czekać na recenzje, gdyż kilka innych jest już napisanych, została ostatnia korekta i zaraz trafią na strony bloga hipogryf.pl.

 

 

Dodatkowo apel! Jeżeli macie jakieś uwagi, coś się wam nie podoba, czegoś brakuje, albo można by po prostu coś zmienić. To piszcie śmiało na kontakt@hipogryf.pl.

Jeżeli zaś prowadzicie bloga, stronę, cokolwiek związanego z powiązanymi tematami, to bardzo gorąco odsyłam do działu współpraca!

Link do gry na Google Play

 


 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =

Magazyn Hipogryf