Hipogryf po godzinach: zabawka z Aliexpress gra Białego Węgorza Cipysa

Kolejny (już trzeci!) odcinek Hipogryfa po godzinach, gdzie gadamy o memach, wydarzeniach ze świata i wszystkim tym, co nie pasuje do głównego nurtu portalu. Dzisiaj tekst o czymś naprawdę niezwykłym!

Bo o zabawkowym pluszowym kaktusie z Aliexpress który gra “Gdzie jest biały węgorz ? (Zejście)” Cypriana “Cypisa” Racickiego. Piosenka jakiś czas temu była dość popularnym memem znanym jako “Polish Cow”. Nie wiecie o co chodzi? Obczajcie filmiki poniżej i wszystko będzie jasne 😉

No i Biały Węgorz trafił do zabawki na Aliexpress

Serio, jak moja dziewczyna mi o tym powiedziała, to nie chciałem aż uwierzyć, dopiero kiedy zobaczyłem faktyczną ofertę zakupu, nie mogłem wyjść z podziwu! Piosenka Cipysa sprzedawana jest jako edukacyjna i przeznaczona dla dzieci:

https://hipogryf.pl/wp-content/uploads/2021/07/kaktus-zabawka-polish-cow-aliexpress-1.mp4

Jestem wręcz zachwycony tym, że takie coś istnieje. Pomijając już fakt, że za cholerę nie jest to przeznaczone dla dzieci, to aż mnie korci, żeby sobie takiego kaktusa zamówić i postawić gdzieś przy monitorze. Zwłaszcza że cena nie jest jakaś kosmiczna za taki ewenement:

Co jeszcze skrywa przed nami Aliexpress?

Nie wiem, ale się dowiem! Od teraz moim hobby będzie wyszukiwanie najdziwniejszych rzeczy powiązanych z Polską na Ali. Jak tylko coś ciekawego znajdę, to na pewno się tym podzielę, tutaj czy w jakimś social media 😉 No i też polecam zajrzeć na taiwannews, gdzie odkryto tę zabawkę: Toy advertised as ‘kids friendly’ in Taiwan sings Polish rap about cocaine.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − sześć =

Magazyn Hipogryf