Hipogryf.pl – rusza halloweenowa edycja bloga!

To już ten miesiąc, 31 Października będzie Halloween! Jedno z moich ulubionych świąt w roku (wiadomo, że gwiazdka najlepsza). Ten klimat, te maratony horrorów i imprezy tematyczne. Lubię Halloween tak bardzo, że ruszyła właśnie Halloweenowa edycja bloga hipogryf.pl

 

 

Halloween na Blogu Hipogryf.pl

Co to znaczy?

 

Po pierwsze — jak zapewne zauważyliście (albo i nie), pojawiło się nowe logo na blogu. Bardziej “pomarańczowe”, klimatyczne i oddające ducha tego święta. Będzie ono do końca miesiąca, potem wracam do starego, albo zrobię jakieś inne. Może kolejne będzie jakimś świątecznym? 🙂

 

Po drugie — przez cały miesiąc, pojawiać się będą wpisy związany z tym świętem i jego klimatem. W dużej mierze będą to recenzje gier i filmów, ale mam nadzieję, że gdzieś jakaś książka się w to wplącze. Spodziewajcie się więc zombiaków, wiedźm, horrorów i thrillerów, no i ogólnie masy różnych spooky tytułów.

 

Po trzecie — pojawi się specjalny banner odnoszący do całego zbioru tekstów. Siedzę w GIMPie i powoli go składam, więc jeszcze troszkę cierpliwości.

 

Halloween na blogu hipogryf.pl - wpisy o strasznych grach i horrorachCo poza tym?

 

Oczywiście wpisy Halloweenowe nie będą pisane kosztem tych już zaplanowanych. Dzisiaj już wpadł news o PlayStation 5, a tak jak planowałem, zaraz pojawi się co nieco z książkowego świata.

 

Staram się nieprzerwanie coś dokładać i rozwijać tego bloga, tak aby też i wam przyjemniej się go czytało. Więcej treści zaczyna też pojawiać się na fanpage na facebooku, no i jeszcze został instagram do nadgonienia.

 

Ogólnie mam plan, aby szata graficzna bloga hipogryf.pl nie była stała, a zmieniała się do danej okazji, czy powiedzmy pory roku. Pamiętam, że kiedyś inne fora robiły coś takiego. Można było nawet wybrać sobie samym szablon graficzny, jaki miał się wyświetlać. Więc zobaczę czy i mi uda się coś takiego osiągnąć. Więc jak ktoś zna sposób na osiągnięcie takiego efektu, będę mega wdzięczny za podrzucenia linku/porady w komentarzu albo na kontakt@hipogryf.pl.

 

No i najważniejsze — pisać, pisać, pisać. Jak najwięcej, jak najlepiej, kiedy tylko będę miał wolną chwilę. Pracować nad moim piórem, rozwijać bloga i serwować wam najlepsze i najciekawsze treści w internecie!

 

Dalsze losy bloga Hipogryf.pl

 

Cieszę się, że oglądalność (czytelność?) bloga z miesiąca na miesiąc jest coraz większa. Chyba nic tak bardzo nie motywuje do dalszego pisania, jak świadomość, że nie ginie to gdzieś w eterze.

 

Mam też nadzieję, że pod koniec roku będę mógł zaprezentować wam obszerny wpis, opisujący (i pokazujący też samemu sobie) jak zmieniał się blog przez ten czas.

 

Wracam do pisania, no i do zobaczenia w następnym wpisie!

 

Halloweenowe klimaty na blogu Hipogryf.plArkadiusz Orzeł

Arkadiusz Orzeł

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: