Hipogryf.pl – podsumowanie Września i dalsze plany

Kolejny miesiąc blogowania o fantastyce i nie tylko na hipogrfy.pl już za mną, co prawda zaledwie drugi, jednak jest co podsumować!

 

Hipogryf.pl blog o fantasy

 

Blogi blogi blogi!

 

Jak zapewne zauważyliście, na hipogryfie pojawiło się aż 6 linków do innych blogów. Wiem, że wymiana butonnów jest już dość staromodna, ale nadal warto kultywować tę tradycję. Dla tych, którzy nie wiedzą, o co chodzi, to dawno dawno temu, w czasach gdy ludzie na IRC-u siedzieli, a Google było dobrą, ale nie aż tak hegemonistyczną wyszukiwarką. Popularne było wymienianie się linkami między różnymi stronami o podobnej tematyce.

 

Dzięki czemu ktoś czytający Bloga A, mógł również zauważyć tam Bloga B, przejść, zacząć czytać i zostać nowym czytelnikiem. Tak samo ktoś z Bloga B przechodził na Bloga A i tak też owe strony sobie wzajemnie pomagały.

 

Pamiętam, że sam dzięki takim wymianom, poznawałem wiele wartościowych źródeł informacji. Dlatego też również tutaj chciałbym dać linki do tych stron:

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfect World Mobile i World of Warcraft Classic na hipogryf.pl

 

Niedawno zagrywałem się trochę w mobilnego MMORPG, o którym ostatnio było dość głośno, czyli właśnie Perfect World Mobile. Na podstawie mojej zabawy z tym tytułem, powstała mała seria licząca na razie 6 wpisów. Kolejne oczywiście w drodze, z tym że mało czasu ostatnio na granie miałem.Kolejną mini serią były wpisy o World of Warcaft Classic i poruszeniu, jakie wywołał wśród graczy. Tutaj było skromniej, bo pojawiły się 3 wpisy.

 

Jak widać ten miesiąc przebiegał bardziej pod szyldem gier MMORPG niż filmów czy książek. Chociaż wpadło info o książce: Nasi przyjaciele z Frolixa 8. Niewiele, jednak na październik mam już zaplanowane kilka recenzji książek.

 

Były też lekko offtopowe teksty

 

Na przykład o Piątku Trzynastego – skąd się ten przesąd u nas wziął i co miał wspólnego z Templariuszami. Znalazł się też wpis o psach, które zostały przydzielone do domów z Hogwartu niczym w Harrym Potterze. Czy nawet nieco mniej fantastyczny wpis, o książce, która w ogóle nic z fantasy nie miała wspólnego. Czyli tekst o biografii Linus Torvaldsa.

 

Hipogryf zwiększa obroty w październiku

 

Wrzesień został zamknięty z 19 wpisami na blogu hipogryf.pl

 

Plan, jaki zakładam sobie na Październik to minimalny próg 31 wpisów, zadowalający na poziomie ok. 45-50 wpisów i idealny, gdyby udało się wrzucić 60 tekstów w tym miesiącu. Jak wyjdzie, jeszcze nie wiem, jednak będę starał się, aby było ich jak najwięcej i jak najlepiej jakości :)

 

Dla tych, którzy są tu pierwszy raz:

Hipogryf.pl to blog o szeroko rozumianym fantasy. Znajdziesz tutaj wpisy zarówno o fantastyce, science fiction, jak i horrorach. Zarówno newsy jak i recenzje gier, zapowiedzi książek, wrażenia z różnych eventów i konwentów, czy przemyślenia na temat filmów o tej tematyce. Więc jeżeli zagrywasz się w RPG, wieczorami prowadzisz sesje w Dungeons & Dragons, czytasz w autobusie kolejne tomy Wiedźmina, a w domu leżysz przed telewizorem przy Grze o Tron, to zapraszam do lektury hipogryfa!Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: