Hearthstone : Scholomancjum – zapowiedź

Hej magiczne Hipogryfy! Na YouTube wisi dziesięciominutowa zapowiedź Scholomancjum – najnowszego dodatku do Hearthstone – komputerowej gry karcianej od Blizzarda i… to jest jeden wielki cringefest! Jak to pierwszy raz obejrzałem to… to obejrzałem jeszcze drugi i trzeci raz, bo za bardzo nie wiedziałem, co ja właściwie oglądam.

 

Hearthstone Scholomancjum Hipogryf.pl

 

Hearthstone – zapowiedź Scholomancjum

czyli film o…

…a zresztą, zobaczcie sami i zaraz to sobie omówimy:

 

 

 

Z jednej strony, chcę pochwalić Blizzard za ciekawy pomysł!

Z drugiej zbesztać za takie wykonanie!

 

Chciałbym, że to nadawało się na memy, ale tak nie jest. Ta gra aktorska, te przerysowane reakcje i głupie miny, nawet jakby się chciało zrobić z tego jakiś szablon do memów, to się nie da, to jest tylko i wyłącznie czysty cringe. No ale teraz i wy musieliście to obejrzeć, więc nie jestem osamotniony w tym cierpieniu 😉

 

Tyle dobrego, że wiemy co nieco o klimacie Scholomacjum, nowych kartach i nowym słowie kluczowym. Dlatego, myślę że właśnie przez ten dodatek, dam tej grze jeszcze jedną szansę. Tak po prostu z czystej ciekawości, bo serio zaciekawiłem się tymi taliami dwuklasowymi. Czyżby Blizzard i Hearthstone szli w kierunku Magic: The Gathering?

 

Legends of Runeterra, Gwint i Hearthstone

 

Trochę obawiałem się, że gra będzie szybowała w dół po kilku poprzednich wtopach, czy chwilach gdzie ponad połowa graczy grała jedną talią i wszyscy ich nienawidzili. Nie można też zapomnieć tej wpadki Blizzarda, która na blogu o fantastyce Hipogryf.pl została wręcz nazwana AFERĄ BLIZZARDA!

 

No ale pomijając już to wszystko, widzę, że omawiana dzisiaj karcianka nadal trzyma się mocno, nadal jej popularność na twitchu nie spada, a nawet Legends of Runeterra od Riota czy Gwint od CD PROJEKT RED nie stanęły (jeszcze!) do równego boju z HS’em.

 

Tym samym, czekam na pojawienie się Scholomancjum, ogram to z ciekawości i możliwe, że zobaczymy się w grze 😉

 

Czas na reklamę

 

Hipogryf.pl to blog o fantastyce w grach, książkach i filmach. Znajdziesz tutaj masę tekstów ze świata fantasy, science-fiction i horror, pełno recenzji gier zarówno komputerowych, jak i planszówek, oraz masę opisów filmów i seriali.

Chcę, aby Hipogryf.pl na stałe wpisał się do rodzimego internetu, dlatego też — potrzebna jest Twoja pomoc!

Powiedz o Hipogryf.pl znajomym, mamie, babci, psu, a nawet kotu!

Wrzuć info na fora / grupy, albo wspomnij o blogu na swoim fb, insta czy innym social media — pomóż Hipogryfowi podbić internety! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − dziewięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: