Hearthstone – Scholomancjum i Uczeń z Wymiany!

Hej szkolne Hipogryfy! Pisałem ostatnio o najnowszym dodatku do karcianki Hearthstone – czyli Solomancjum, szkole magii i czarodziejstwa, która to wcale nie jest Hogwartem 😉 No ale mam wrażenie, że nie powiedziałem wystarczająco o Uczniu z Wymiany, czyli darmowej karcie, którą może dostać każdy, kto zaloguje się do gry przed 20 Października tego roku. Ok, wiemy już jak zdobyć tego jegomościa, jednak nadal nie powiedziałem, czemu tak zainteresowałem się właśnie tą kartą, no to jedziemy:

 

 

Hearthstone i Uczeń z Wymiany

 

Uczeń z Wymiany to nowy stronnik, który pojawił się jako taki event, promujący nadejście dodatku Scholomancjum. Dostać może go każdy, wystarczy zalogować się do gry do 20 Października 2020.

 

Uczeń z Wymiany

 

Karta ta jest o tyle wyjątkowa, gdyż ma różne efekty, w zależności od tego, na jakiej planszy zostanie zagrana przez gracza. Biorąc pod uwagę fakt, że w Hearthstone jest obecnie dwadzieścia-pięć plansz, to właśnie tyle różnych efektów ma posiadać Uczeń z Wymiany. Tym samym jest to karta, która w momencie pojawienia się, dla którzy graczy jej nie znają, jest wręcz nie do przewidzenia. Zagrywając ją, musimy wiedzieć, na jakiej planszy da jaki efekt. Bez tej wiedzmy, po prostu możemy ją zmarnować, zagrywając nie wtedy, kiedy najbardziej nam się będzie opłacać. Na szczęście, jest już dostępna pełna lista efektów, jakie Uczeń z Wymiany posiada dopisane do poszczególnych plansz.

 

Uczeń z Wymiany i jego efekty

 

Poniższa tabelka przedstawia wszystkie znane obecnie (czyli na dzień 28.07.2020) efekty, jakie pojawiają się po zagraniu w Hearthstone karty Ucznia z Wymiany na poszczególnych planszy. Warto zauważyć, że plansza Scholomancjum oznaczona jest efektem ???, gdyż nie jest jeszcze dostępne do rozgrywek.

 

Hearthstone Uczeń z Wymiany efekty

 

Warto też mieć na uwadze, że tabelka może być nieaktualna przy kolejnych aktualizacjach gry, zmianach w karcie czy po prostu przy dodaniu do gry nowych planszy.

 

Przypominam też, że najnowszy dodatek do karcianki Hearhstone, czyli Scholomancjum, pojawi się już 6 Sierpnia. Tym samym może warto wstrzymać się z zakupem pakietów kart w ciągu najbliższych dni i już kupić pakiety z nowego dodatku? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: