Gryf-zin 01 – pierwszy numer darmowego magazynu o grach!

Gryf-zin 01 – pierwszy numer darmowego magazynu o grach!

18 czerwca 2020 0 przez Birdman

Gryf-zin jest już dostępny do pobrania! W pełni darmowy, darmowy magazyn o grach komputerowych, będący jednym z projektów bloga o fantastyce Hipogryf.pl

 

Gryf-zin darmowy magazyn o grach 01 blog Hipogryf.pl

 

Gryf-zin o co chodzi?

 

Gryf-zin to fanowski projekt, mający na celu stworzenie darmowego e-zina o grach, wydawanego jako miesięcznik i poświęconego grom komputerowym, takim jak RPG, strategie, gry akcji, platformówki czy cała masa innych gatunków, o których warto powiedzieć.

 

E-zina tworzę w tym schemacie:

  • ogrywam grę,
  • robię masę screenshotów,
  • szukam dodatkowych informacji,
  • piszę teksty,
  • składam to wszystko razem i wrzucam na Hipogryf.pl

 

Tym samym, mimo że chciałbym pisać jak najwięcej, żeby Gryf miał 100 albo i ze 200 stron, to niestety czasowo nie jestem w stanie czegoś takiego wykonać (póki co!). Stąd też postanowiłem, że każdy numer, będzie poświęcony tylko jednej grze. Zabieg ten, pozwoli mi obszernie opisać dany tytuł i jednocześnie zdążyć, ze składaniem jednego numeru na miesiąc.

 

Numer #1

 

Pierwszy numer Gryfzina został w pełni poświęcony grze Dark Messiah of Might and Magic.
Znalazła się tam recenzja gry, porady jak odpalić tytuł na Windowsie 10, lista ciekawych modów (z obszernym opisem Map Extended), pełna tabelka kodów do gry, jak i też kilka ciekawostek o samej grze.

 

Mam nadzieję, że będzie się go czytało równie przyjemnie, co mi pisało 🙂

 

Dodatkowo, wdzięczny będę za wszelkiego rodzaju feedback, co jest spoko, a co można jeszcze poprawić. Wszelkie takie informacje są dla mnie niezwykle ważne, bo dzięki temu mogę się dalej rozwijać 🙂

 

Tym samy, daj znać na mailowo na kontakt@hipogryf.pl
Nie mogę obiecać, że przeczytam od razu tego samego dnia (bo ostatnio od groma maili tam przychodzi, ale w ciągu dwóch dni to już na pewno!)

 

No i też poinformuję jeszcze, że powstała specjalna podstrona bloga o fantastyce Hipogryf.pl, gdzie dostępne są wszystkie numery (w trakcie pisanie tych słów, jeden numer) darmowego fanzina o grach Gryf-zin.

 

https://hipogryf.pl/gryfzin

 

Nie przedłużając już, zapraszam do czytania!

~ Arek