Granice Nieskończoności – konkurs na opowiadanie

Tak jak wspomniałem w poprzednim wpisie (dla tych którzy nie czytali, link tutaj), podrzucam info o konkursie na opowiadanie fantasy / science fiction / horror do antologii Granice Nieskończoności od Zapomnianych Snów.

 

 

Granice Nieskończoności – o co chodzi?

 

Tak w skrócie: Zapominane Sny ogłosiły konkurs na opowiadania do ich kolejnej antologii fantastyki. Recenzję pierwszego zbioru, nazwanego W GŁĘBI SNÓW – możecie przeczytać tutaj.

 

Nie przedłużając, przejdźmy więc do edycji numer dwa:

 

Granice Nieskończoności – kiedy, jak i gdzie?

 

  • nabór tekstów prowadzony jest w okresie od 16.06.2020 do 04.07.2020,
  • jego tematyką są Granice Nieskończoności (jak to interpretujecie, to już zależy od was),
  • są dwie kategorie, do tysiąca słów (nie znaków!) oraz do dwóch tysięcy słów,
  • gatunek jest dowolny, jednak element fantastyki musi być. W końcu to antologia fantastyki 😉

 

Co najważniejsze, cały projekt ma na celu wspierać różnego rodzaju fundacji, w tym przypadku jest to Fundacja Wspierania Ratownictwa RK. Dlatego też, zarówno autorzy zgłaszający teksty, jak i osoby, które sięgną potem po wydaną już antologię, zachęcane są do zapoznania się z profilem i wsparcia fundacji!

 

Więcej info (a dokładniej to kompletne info), do przeczytania pod tym linkiem: https://www.fantastyka.pl/hydepark/pokaz/24675

 

Dla kogo to wszystko?

Dla Ciebie!

 

Tak serio, skończ pisać do szuflady i pokaż światu swoje teksty.

‘W szafie nikt tego nie przeczyta, nikt nie powie czy dobre czy złe. No a tu kto wie? Może się okaże, że tekst jest naprawdę dobry i trafi do antologii?

 

Projekty takie jak ten, pomimo swoich oczywistych zalet, jakimi są wspieranie fundacji i promowanie czytania, są właśnie świetną okazją, żeby przetestować swoje pisarskie umiejętności. Dlatego, nawet jeżeli Twój tekst nie trafi do antologii (a jeszcze nie wiesz, czy tak będzie), to i tak warto go wysłać, warto robić cokolwiek w kierunku pisania, jeżeli w końcu chcesz, aby coś fajnego z tego wyszło.

 

Dlatego właśnie piszę o tym projekcie, piszę o tym konkursie i piszę do Ciebie, bo nigdy nic nie wiadomo 😉 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 17 =

Magazyn Hipogryf