Ghost Master na Steamie do 16.11 za 2,24 zł!

Hej upiorne Hipogryfy! Dobra nowina i dla mnie i dla was — Ghost Master — jedna z najukochańszych gier mojego dzieciństwa, jest teraz w promocji na steamie, gdzie do 16 listopada można ja zgarnąć za 2,24 zł. Tak! Taka gra a za mniej niż 3 zeta.

 

Ghost Master — czyli Simsy z duchami

 

Gra wygląda jak Simsy, steruje się jak Simsy, ale różnica jest taka, że nie budujemy żadnego domu, nie sterujemy żadnymi ludźmi, ale za to wcielamy się w duchy! Duchy, które żywią się ludzkim strachem, a naszym zadaniem jako tytułowego Ghost Mastera, jest właśnie tak pokierowanie naszymi umarlakami, żeby jak najefektywniej nastraszyli mieszkańców danego domu.

 

 

 

Świetny tytuł do ogrania solo dla relaksu, a jeszcze lepszy dla zabawy przy piwie ze znajomymi. Bo ta gra potrafi być naprawdę zabawna! Zwłasza, że sporo tam czarnego humoru 😉

 

 

Ponure widma, wyjące zjawy i przebiegłe gremliny są na Twoje rozkazy, aby śmiertelnie wystraszyć mieszkańców Gravenville. Duchy wykonują Twoje polecenia, gdy rozwiązujesz zagadki i odkrywasz tajemnice w grze Ghost Master, będącej połączeniem najlepszych elementów gier strategicznych!

 

Ghost Master PC blog o grach Hipogryf.pl
Im więcej ludzi, tym trudniej się straszy

 

Ghost Master PC blog o grach Hipogryf.pl
Dlatego można czaić się na przykład w…. toalecie 😉

 

Ghost Master PC blog o grach Hipogryf.pl
Możecie się śmiać, ale kiedyś taka grafika zachwycała!

 

Wymagania systemowe

 

Minimalne:
procesor Pentium® III 450, system Windows® 98, ME, XP, 2000, karta graficzna 3D NVIDIA® TNT2, 128 MB pamięci RAM, 750 MB wolnego miejsca na dysku twardym, DirectX® 8.1.

Zalecane:
procesor Pentium® IV 1,5 GHz. Karta graficzna ATI® Radeon™7500/NVIDIA®
GeForce2. 256 MB pamięci RAM.

 

~ Arek

Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: