Evangelion: 3.0+1.0 opóźniony przez Koronawirus

Ostatnia część zremasterowanej historii od Gainaxa, czyli film Evangelion 3.0+1.0: Thrice Upon A Time (Shin Evangelion Gekijō-ban :||) został opóźniony bez podania nowej daty premiery. Dotychczas film miał pojawić się na wielkich ekranach 27 Czerwca 2020 roku. Jednak z powodu sytuacji, jaka obecnie panuje na świecie przez COVID-19, premiery została opóźniona, na dodatek bez podania jakiejkolwiek, nawet przybliżonej nowe daty premiery w kinach.

 

Plakat do filmu Evangelion 4 - blog o fantastyce Hipogryf.pl

 

Na Evangelion 4 jeszcze poczekamy

 

Nie jest to przyjemna wiadomość, zwłaszcza że sam jestem fanem przygód Shinjiego (chociaż po ostatnim filmie mam wrażenie, że „przygoda” to określenie bardzo nie na miejscu). Nie dość, że o filmie przez lata była cisza, czekaliśmy na każde info, wymyślaliśmy teorie, że jednak go nie będzie, albo wręcz ludzie kierowali się w kierunku Evangelion ANIMA, to kiedy już ten wyczekiwany film miał się pojawić, zdarza się coś takiego jak epidemia choroby SARS-CoV-2, wywołanej koronawirusem COVID-19.

 

No ale zawsze można umilić sobie jakoś ten (nie wiadomo jak długi) czas oczekiwania.

 

Evangelion na platformie Netflix

 

Na platformie Netflix obecnie do obejrzenia są zarówno oryginalna seria TV – Neon Genesis Evangelion, film The End of Evangelion, jak i też Evangelion Death (true)2. Tym samym, nawet jeżeli nie możemy obejrzeć Evangelion 3.0+1.0: Thrice Upon A Time, to możemy, chociaż przypomnieć sobie jak to wyglądało na początku. Kto wie, może w związku opóźnieniem, na Netflixie pojawi się też seria Rebuild of Evangelion (dla przypomnienia, seria nowych kinówek opowiadających zmodyfikowaną historię, których zakończeniem ma być właśnie opóźniony film).

 

Ja sam zamierzam się za to zabrać, jak tylko skończę oglądać wszystko co ma Netflix o serii Fate 😉

 

Nie jest to może jakiś super pozytywny news na początek dnia, jednak mimo wszystko mam nadzieję, że jak już dostaniemy ostatnią kinówkę, to będzie ona naprawdę warta tego czasu, który na nią czekaliśmy.

 


 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl jest na Facebooku!
Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zapowiedziami czy recenzjami książek, filmów oraz gier, gorąco zachęcam do obserwowania oficjalnego profilu Hipogryf.pl na Facebooku. Znajdziesz tam info zarówno o fantasty, science fiction, jak i horrorach, o których piszemy na blogu.

 

Wolisz bardziej wizualnego materiały? Hipogryf.pl jest też na Instagramie.
Chcesz wiedzieć, jak wygląda pisanie bloga od kuchni? Jakie książki przyjechały do recenzji albo w jakie gry RPG, planszówki czy karcianki obecnie gramy? Obserwuj Hipogryf.pl na insta 😉

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 − jeden =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: