Dzisiaj premiera Pięciu Pustych Tronów!

Więzień Oswobodzony Tom II – Pięć Pustych Tronów, czyli bezpośrednia kontynuacja książki Miecze i Słowa, autorstwa Przemysława Dudy, miała swoją oficjalną premierę w dniu dzisiejszym! Po raz kolejny trafiamy do Hildórien, gdzie tym razem konflikt rozwija się w najlepsze!

 

Pięć Pustych Tronów Przemysław Duda

 

Pięć Pustych Tronów w kilku słowach

 

Plan Więźnia Oswobodzonego działa. Wprawiony w ruch mechanizm spisku wplątuje całe Hildórien w bezwzględny konflikt, a wzbierająca na północy burza skutecznie oddala wizję spokojnej przyszłości. Przepełniony wątpliwościami Winrael dostrzega, że w brutalnej rozgrywce, w środku której się znalazł, granice pomiędzy tym, co dobre, a tym, co konieczne, by odzyskać odebrany mu siłą dom, dawno się zatarły. Narastający w nim lęk przed nadciągającym starciem sprawia, że zaczyna rozumieć, iż zwycięstwo w czekającej go wojnie zależy od granic, które on sam przekroczy.

źródło cytatu: okładka książki

 

Pięć Pustych Tronów w księgarniach

 

Drugi tom Więźnia Oswobodzonego dostępny jest w większości internetowych księgarni, a jeżeli jesteście zainteresowani przeczytaniem fragmentu książki jeszcze przed jej zakupem, to w osobnym wpisie na blogu zamieściłem > darmowy fragment do pobrania<.

 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl i patronat

 

Książka Więzień Oswobodzony – Pięć Pustych Tronów, autorstwa Przemysława Dudy, została objęta patronatem medialnym przez blog o fantastyce Hipogryf.pl (czyli mnie). Tym samym już teraz możecie przeczytać obszerną recenzję tego tytułu, która pozwoli wam poznać moje zdanie na jej temat, jak i też uchylić co nieco z jej zawartości. Spokojnie! Obyło się bez spoilerów (mam nadzieję… bo pisząc recenzję, naprawdę uważałem aby nie zdradzić nic ważnego).

 

> Tutaj łapcie link < do obszernej recenzji, zawierającej nie tylko ściany tekstu, ale też i masę zdjęć. No na koniec i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłej lektury.
Zarówno książki, jak i recenzji 😉

 

Ps. tak wiem, już o tym pisałem nie raz, ale tylko krótko przypomnę:

Trony to bezpośrednia kontynuacja książki Więzień Oswobodzony Miecze i Słowa, której recenzje również możecie przeczytać na blogu Hipogryf.pl.
Znajdziecie ją dokładnie > tutaj <.

 

Więzień Oswobodzony Pięć pustych tronów

Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: