Droga do Legendy – kolejny stream już o 18!

Trzeci odcinek Drogi do Legendy rozpocznie się już o 18! Tutaj łapcie link i nie zapomnijcie obejrzeć! A w tym tekście podsumujemy sobie minione przygody.

Co się wydarzyło do tej pory?

Były smoki, piraci, zdobywanie łodzi, śpiewy w knajpie, bardzo (ale to bardzo!) niezwykłe urodziny czy podawanie się za trupę teatralną! Drużyna przebyła od Instytutu Wojny, trafiła do Bilgeawter, a potem wylądowała nawet w Ironwater. Samo podsumowanie drugiej sesji możecie obejrzeć na youtube League of Legends Polska:

Jeśli podsumowanie to za mało. To zarówno pierwszy, jak i drugi odcinek jest w całości do obejrzenia na kanale Pawlik Pictures:

Co się wydarzy teraz?

Z tego, co było zapowiedziane przez Bartosza pod koniec ostatniego streamu, dzisiaj nie rozegra się kolejna sesja RPG, a będzie do stream taki bardziej organizacyjno-informacyjny. Dowiemy się nieco więcej o samym systemie, jak i też pewnie usłyszymy nieco więcej o tworzenia tak niezwykłego projektu. Bardzo fajna opcja, bo jednak prowadzenie tak dużej sesji nie jest łatwe do ogarnięcia, a jak ktoś w ogóle pierwszy raz ogląda coś takiego, to może za bardzo nie wiedzieć, o co tu chodzi. Tym samym takie swoiste Q&A jest dobrym pomysłem, bo i daje czas na przygotowanie kolejnej przygody, jak i też pozwala widzom lepiej zapoznać się z tym typem streamów.

Ja na pewno będę oglądał.
Mam nadzieję. że i was zobaczę o 18 na twitchu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

czternaście − 11 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: