Droga do Legendy – drugi odcinek już dzisiaj o 18!

Kolejna część przygód Falvaneii, Bertheida, Reginalda i Diamdlero już dzisiaj o 18! Wbijajcie na twitcha PawlikPictures i oglądajcie!

Ale o co chodzi?

Jeśli do tej pory nie pojawiło Ci się nigdzie żadne info o Drodze do Legendy, to spokojnie, tutaj mam cały wpis o tym co to jest, a poniżej, tak jeszcze w skrócie:

Co to jest Droga do Legendy:

Droga do Legendy to sesje papierowych RPG dziejąca się w uniwersum Runeterry (LoL, LoR, Teamfight), rozgrywana na mechanice Dungeons & Dragons 5e, zmodyfikowanej przez Bartosza Pawlika, tak żeby nawiązać mocniej do gry komputerowej League of Legends.

Bartosz wciela się tutaj w mistrza gry, gdzie wraz ze swoimi graczami (w tych rolach: Veggie, Namu, Zatural, Kolega Ignacy i gościnnie Xntentacion) przedstawia nam historię młodych śmiałków i wychowanków Instytutu Wojny, którzy na polecenie Ryze (yep, tego samego co nim w LoLu gramy), wyruszają do Bilgewater!

W każdą niedzielę o 18:00 na Twitchu

Dzisiaj odbędzie się już druga sesja tej przygody. Do tej pory nasi śmiałkowie spotkali się z:

  • przerośniętymi kurczakami,
  • nadprzyrodzonymi zjawiskami, duchami i magicznymi mgłami,
  • groźnymi piratami,
  • a nawet smokiem!

Z Instytutu Wojny, poprzez Bilgewater aż po sam Valoran, działo się sporo. Dzisiaj kontynuują swoją przygodę, a ich misja wcale nie jest tak oczywista, jak by się na początku wydawało. Co czeka naszych śmiałków w Valoranie? Żeby się dowiedzieć, musicie po prostu wbić na twitcha i obejrzeć 😉

A jak nie możecie, to spokojnie, będzie potem na youtubie, podobnie jak pierwszy odcinek, do którego obejrzenia, gorąco zachęcam:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × dwa =

Magazyn Hipogryf