Dla autorów fantasy – blog o książkach Hipogryf.pl

Dla autorów fantasy — poznajcie blog o książkach Hipogryf.pl i zobaczcie jaką ofertę współpracy specjalnie dla was przygotowaliśmy!

 

Hej pisarze! Napisaliście swoją nową książkę spod znaku magii i miecza a teraz zastanawiacie się jak ją wypromować? No to mam dla was trzy propozycje:

 

Newsy

 

Dajecie info o swojej książce, my wrzucamy o niej info na blogu. Bez żadnych linków dofollow i innego kombinowania z SEO. Czyste info, całkowicie za free. Najprostsza, najszybsza i najłatwiejsza forma poinformowania naszych czytelników o nowej książce. Krótki tekst, jedna grafika, ewentualnie jakiś cytat i tyle. Szybko, łatwo i bezboleśnie.

 

Recenzje

 

Podrzucacie nam książkę do recenzji, jeden z naszych blogerów ją czyta i recenzuje. Recenzje są szczerze i nie ma tam słodzenia. Jak książka jest dobra, to po prostu piszemy, że jest dobra. Jak nam się coś tam w niej nie podobało, to piszemy, że coś nam się nie podobało i dlaczego tak było.

 

Patronaty dla autorów fantasy

 

Nasze logo na okładce waszej książki, wasza książka na bannerze na naszym blogu. Patronat zawiera wszystko, co powyżej plus dodatkowe wpisy-zapowiedzi, info o przedsprzedaży, o oficjalnej premierze, stworzenie osobnej strony dla książki i zebranie tam wszystkich wpisów, jakie o niej u nas powstały i wiele wiele więcej. Po szczegóły zapraszamy na kontakt@hipogryf.pl

 

Oferta dla autorów fantasy

 

Jeśli macie jakiś inny pomysł na współpracę przy waszej książce, dajcie nam znać! Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zawsze można się przy czymś dogadać. Więc nawet jeśli nie odpowiadają wam te trzy opcje wymienione w tym tekście, to jak najbardziej da radę coś innego wykombinować. Jak już wspomniałem, wystarczy tylko się do nas odezwać. Ewentualnie też możecie dać znać swojemu wydawcy, żeby do nas zagadał, wtedy to wy już macie problem z głowy, a my dogadujemy się bezpośrednio z wydawnictwem. Chociaż oczywiście zawsze nam miło, kiedy możemy porozmawiać z samym autorem książki 🙂 Chociażby o tym, skąd taki pomysł na książkę, czy jakie plany z nią wiąże.

 

Źródło miniaturki: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + 8 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: