Disqus nowy system komentarzy na blogu fantasy Hipogryf.pl

Na blogu pojawił się właśnie system komentarzy Disqus. Komentowanie pod recenzjami książek i gier nigdy jeszcze nie było takie proste!

 

Disqus, fantasy i Hipogryfy

 

Idzie nowe, trzeba pożegnać stare, tym samym stary system komentarzy musiał pójść w odstawkę, a wraz z nim wszystkie poprzednie opinie napisane przez naszych czytelników. Wybaczcie, nie ogarnąłem jak to odratować!

 

Mam jednak nadzieję, że z nowym systemem szybko przebijemy tamtejszą ilość komentarzy!

 

Komentarze o książkach i grach fantasy

 

Tak jak poprzednio, każde komentarze są mile widziane. Wyjątkiem jest chamstwo, obrażanie innych, no i oczywiste reklamowanie swojego bloga. Wszelkie teksty w stylu “fajny blog, zapraszam do mnie! Kasia-testuje.cośtam” z marszu traktowane są jak spam, no bo bądźmy szczerzy, to właśnie jest spam. Wpisując taki tekst w wyszukiwarce Google, pewnie znalazłbym masę blogów z takim samym (dokładnie takim samym, dosłownie 1 do 1) komentarzem.

 

Może dzięki Disqusowi pozbędę się tej chmary powiadomień o zagranicznych botów, informujących mnie o tym, że nowy komentarz w języku angielskim o maści na bolące stopy czeka na zatwierdzenie. Serio, ostatnio jest tego po 10 komentarzy dziennie. No i trzeba to wszystko odrzucać, bo męczy mnie to powiadomienie świecące ciągle pomarańczowym kolorem.

 

Nie wspominając już o tym, że pomiędzy pracą i pisaniem bloga, lubię czasem spać 😉

 

Disqus i nowości na blogu

 

Ostatnio coraz więcej zmian na blogu się pojawia:

 

Mam nadzieję, że takie tempo nie zwolni i wpisy z “nowościami” na blogu fantasy Hipogryf.pl, będę mógł pisać wam jeszcze częściej (poczekajcie, jak będę miał czas ogarnąć dział muzyka!).

 

Miło mi też wspomnieć, że ilość wejść na bloga rośnie z miesiąca na miesiąc. Cieszę się, że w 2020, w czasach YouTube, TikToka czy grup na Facebooku, jest w internecie jeszcze miejsce na klasyczny blog. Zwłaszcza że niesamowicie jaram się tworzeniem tych treści i faktem, że mogę pisać recenzje książek, wrzucać wpisy o grach RPG, grach komputerowych czy chociażby filmach fantasy na Netflixie, czyli wszystkim tym, czym się jaram.

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × pięć =

Magazyn Hipogryf