Diablo Immortal – pierwsze 25 minut rozgrywki

GameSpot pochwaliło się 25-minutowym gameplayem z Alphy do Diablo Immortal — mobilnego action RPG (nadal nie zgadzam się na nazywanie tego MMORPGiem) osadzonego w świecie Sanktuarium.

Obejrzyjcie materiał i oceńcie sami jak wam się podoba kierunek obrany przez Blizzarda:

 

 

Sam na razie wstrzymam się od oceny, bo nie chcę wypowiadać się na podstawie samego materiału wideo do gry w wersji alpha. Jednak gdy tylko pojawi się możliwość przetestowania osobiście tego tytułu, możecie być pewni, że na jego temat pojawi się obszerny materiał na blogu o fantastyce Hipogryf.pl 😉

 

~ Arek


 

Diablo Immortal

 

Diablo Immortal to zupełnie nowa odsłona w serii fabularnych gier akcji Blizzard Entertainment, które na długie lata zdefiniowały swój gatunek. Jej akcja rozgrywa się między wydarzeniami znanymi z Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III. Gracze przemierzą ponury świat Sanktuarium, który otworzy się przed nimi jak nigdy dotąd – Diablo Immortal jest bowiem grą z gatunku MMORPG, w której aniołowie i demony toczą niekończącą się wojnę o panowanie nad światem zamieszkiwanym przez śmiertelników. Podczas poszukiwań epickich przygód bohaterom Sanktuarium przyjdzie zjednoczyć siły z niezliczonymi sprzymierzonymi graczami, by zebrać rozproszone odłamki splugawionego Kamienia Świata i zapobiec powrotowi Władcy Grozy. Weterani serii Diablo wyruszą u boku nowych graczy, by poznać najgłębiej skrywane sekrety rozległego, otwartego świata, stawić czoła nieprzeliczonym armiom demonów, zdobyć epickie łupy i posiąść niewyobrażalną moc.

 

Źródło: Google Play

 

 

Pozostałe wpisy na blogu z tagiem : DIABLO

 

Dobra gra RPG na smartfony?

 

Jeśli nie chcesz czekać na Diablo Immortal i już teraz masz ochotę zagrać w jakiegoś dobrego diablo-podobnego RPG na smartfonie, to chyba mam coś dla Ciebie! Jakiś czas temu na blogu opublikowałem tekst o grze Eternium — darmowym hack & slash fantasy RPG na Androida i iOS, który to właśnie bardzo przypominał mi gry z serii Diablo oraz Torchlight, czy nawet trochę Demon Huntera.
Możliwe, że jest to właśnie to, czego szukasz -> LINK DO WPISU.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 16 =

Magazyn Hipogryf