Czekam na Scarlet Nexus! Czyli BRAINPUNK od BANDAI NAMCO

Jaram się strasznie Scarlet Nexus! Nie dość że ciekawi mnie strasznie motyw brainpunka, to cieszy mnie że za tytuł odpowiada Bandai Namco, a sam materiał pokazany na The Game Awards 2020 wygląda naprawdę zachęcająco:

 

 

Scarlet Nexus – Brainpunk w japońskim wykonaniu

 

W odległej przyszłości w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, który zapewnia ludziom pozazmysłowe moce tym samym świat jaki znamy zmienił się nie do poznania.

Gdy ludzkość wkraczała w tę nową i nieznaną erę, obłąkani mutanci znani jako „Inni” zaczęli schodzić z nieba z pragnieniem ludzkich mózgów. Wysoce odporny na konwencjonalne metody ataku, konieczne było podjęcie ekstremalnych środków, aby stawić czoła przytłaczającemu zagrożeniu i zachować ludzkość.

Ci ze zdolnościami paranormalnymi, znani jako psionicy, byli naszą szansą na walkę z atakiem z góry. Do dziś psionicy są poszukiwani i rekrutowani do OSF – ostatniej linii obrony ludzkości.

Wciel się w postać Yuito Sumeragiego, nowego rekruta OSF, który chce zostać elitarnym psionikiem, takim jak ten, który uratował go jako dziecko. Uzbrojony w talent psychokinezy, poznaj futurystyczną Nową Himukę i odkryj tajemnice przyszłości Brain Punk uwięzionej między technologią a zdolnościami parapsychologicznymi w SCARLET NEXUS!

 


 

Scarlet Nexus pojawi się latem 2021 roku i będzie dostępny na komputerach PC z systemem Windows (przez platformę Steam), Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox One i Microsoft Xbox Series X / S.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =

Magazyn Hipogryf