Czekam na Scarlet Nexus! Czyli BRAINPUNK od BANDAI NAMCO

Czekam na Scarlet Nexus! Czyli BRAINPUNK od BANDAI NAMCO

15 stycznia 2021 0 przez Birdman

Jaram się strasznie Scarlet Nexus! Nie dość że ciekawi mnie strasznie motyw brainpunka, to cieszy mnie że za tytuł odpowiada Bandai Namco, a sam materiał pokazany na The Game Awards 2020 wygląda naprawdę zachęcająco:

 

 

Scarlet Nexus – Brainpunk w japońskim wykonaniu

 

W odległej przyszłości w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, który zapewnia ludziom pozazmysłowe moce tym samym świat jaki znamy zmienił się nie do poznania.

Gdy ludzkość wkraczała w tę nową i nieznaną erę, obłąkani mutanci znani jako “Inni” zaczęli schodzić z nieba z pragnieniem ludzkich mózgów. Wysoce odporny na konwencjonalne metody ataku, konieczne było podjęcie ekstremalnych środków, aby stawić czoła przytłaczającemu zagrożeniu i zachować ludzkość.

Ci ze zdolnościami paranormalnymi, znani jako psionicy, byli naszą szansą na walkę z atakiem z góry. Do dziś psionicy są poszukiwani i rekrutowani do OSF – ostatniej linii obrony ludzkości.

Wciel się w postać Yuito Sumeragiego, nowego rekruta OSF, który chce zostać elitarnym psionikiem, takim jak ten, który uratował go jako dziecko. Uzbrojony w talent psychokinezy, poznaj futurystyczną Nową Himukę i odkryj tajemnice przyszłości Brain Punk uwięzionej między technologią a zdolnościami parapsychologicznymi w SCARLET NEXUS!

 


 

Scarlet Nexus pojawi się latem 2021 roku i będzie dostępny na komputerach PC z systemem Windows (przez platformę Steam), Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox One i Microsoft Xbox Series X / S.