Cyberpunkowa gra logiczna — Cyber Protocol — dostępna na konsoli Nintendo Switch

RedDeerGames właśnie wydało swoją grę logiczną: Cyber ​​Protocol na Nintendo eShop za 7,77 USD (promocja z 9,99).

 

Na ratunek G0X6!

 

W grze przyjdzie nam wcielić się w rolę hakera, którego zadaniem jest dostać się do głównego rdzenia i aktywować tytułowy protokół, tym samym przywracając do życia naszego przyjaciela-androida G0X6.

 

Czyli taki trochę motyw ze starych filmów science-fiction, gdzie główny bohater zmniejszał się i wchodził do krwiobiegu jakiejś innej osoby/istoty. Z tym że tu wchodzimy bardziej wirtualnie.

 

Cyber Protocol Nintendo Switch blog o grach hipogryfpl

 

Cyber Protocol to jedna wielka zabawa w wykręcanie jak największego wyniku

 

W Cyber Protocol musimy przebrnąć przez 100 różnych poziomów oświetlonych neonami i wypełnionymi elektroniczną muzyką. Rywalizować będziemy z graczami z całego świata, aby wykręcać jak najwyższe osiągi na tablicy wyników. Albo jak ktoś woli rozgrywki bardziej kameralne, to możemy pobawić się ze znajomymi w lokalnej, wieloosobowej rywalizacji.

 

Na poniższym trailerze, można zobaczyć, jak prezentuje się wspomniany tytuł:

 

 

PacMan x Pony Island

 

Bardzo podoba mi się oprawa wizualna tej gry. Z jednej strony jest prosta i minimalistyczna jak w pierwszych PacManach, szczególnie tych na automaty. A z drugiej strony pełna jakiś glitch-skoków i przejść kolorystycznych niczym w horrorze Pony Island. Wygląda to… smacznie (o ile to dobre określenie) i serio mam ochotę w to zagrać już teraz. Tylko że jest jedno ale… 

Poprzednia generacja konsol i Cyber Protocol nie idą w parze

 

Boli mnie to, że gra będzie tylko na Nintendo Switch, nie tylko z powodu iż Switcha po prostu nie posiadam, ale bardziej dlatego, że mam 2DS’a i ta gra spokojnie mogłaby tam trafić (anie trafi!).

 

Przecież 2DS i 3DS to nie są jeszcze takie martwe konsole, dalej mają sporą grupę odbiorców i warto by na nie coś jeszcze wydać. Myślałem, że Nintendo Switch Lite będzie dobrą okazją dla mnie, aby zapoznać się z nową generacją konsol od wielkiego N.

 

Jednak nie wiem, czy widzieliście już tego potworka? Ta konsola straszy zarówno ceną, jak i wykonaniem. Pozostaje mi biedować i iść jak zawsze szukać czegoś podobnego na steamie…

 

Jak znacie coś podobnego, podrzućcie polecenie na kontakt@hipogryf.pl albo przez social media 😉

  Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: