Cukierek albo… gra! Na GOGu promocje i rabaty na gry z okazji Halloween

Na platformie gog.com z okazji Halloween, właśnie trwają promocje na gry! Jest to wręcz idealna pora, aby uzupełnić swoją kolekcję gier o kolejne tytuły i jednocześnie trochę zaoszczędzić na ich zakupie.

 

 

Na zakup wybranych gier mamy czas do 4 listopada. 

 

Lista gier jest dość spora i znalazły się na niej nawet takie tytuł jak Wiedźmin 3 (tej gry chyba nie muszę nikomu przedstawiać, prawda?), serie Doom, Quake czy Wolfenstein, a nawet uwielbiana przeze mnie seria przygód Sherlocka Holmesa. Więc naprawdę warto się tym zainteresować.

 

Promocje na gry są! Ale na jakim rabacie dokładnie?

 

Jednak nie wiem dokładnie, jaki jest maksymalny rabat. Na stronie goga dość zabawnie to wygląda. Bo jak wejdziemy na główną stronę, to mamy info o 90% rabatu:

 Jak wejdziemy już na stronę z promocjami, to nagle okazuje się, że maksymalnym rabatem nie jest wcale 90%, tylko dostajemy lakoniczny tekst mówiący nam o przysługującym „75% zniżki na wybrane produkty”.
Zresztą sami zobaczcie na poniższym zrzucie ekranu:

 

 

Nadal sporo, jednak to nie jest to samo co 90%. No i nie rozumiem skąd ta różnica. 

 

No ale to taka ciekawostka. Wszystkich zainteresowanych zakupem gier pc na halloweenowej promocji platformy gog.com, serdecznie zapraszam pod ten link:

https://www.gog.com/promo/20191028_halloween_sale

 

Można się spodziewać, że to dopiero początek i zaraz inne promocje na gry ruszą na takich platformach jak Steam, Epic Games Store, Google Play na Androida czy nawet to nowe coś od Rockstara. Więc bądźcie czujni i obserwujcie dział gry video na blogu hipogryf.pl, będę starał się informować was na bieżąco! 

 

No i jak zawsze, do zobaczenia w kolejnych wpisach 🙂 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 5 =

Magazyn Hipogryf