Cross-play XBOX One i PlayStation 4 w Black Desert Online!

Stało się! Od dzisiaj gracze konsoli XBOX One od Microsoftu i PlayStation 4 od Sony mogą już grać razem w Black Desert Online. Z dniem 4 Marca 2020, w tym ślicznym MMORPG oficjalnie został wprowadzony cross-play.

 

 

Gracze zarówno Xboxa, jak i PlayStation czekali na to info i w końcu się doczekali. Żadnych przecieków, żadnych zapowiedzi czy plotek, wspólne granie na konsolach stało się dzisiaj faktem i od teraz zarówno zieloni, jak i niebiescy mogą razem zarywać nocki grindując aż do świtu.

 

Black Desert Online na plusie

 

Takie zagranie ze strony wydawcy (Kakao Games — jakby ktoś nie wiedział, kto wydaje BDO), to oczywiście ogromny plus w oczach graczy i ruch, który na pewno przyniesie grze jeszcze większą popularność.

 

Jest to naprawdę dobre zagranie i stawia grę na konsolach w nowym świetle, nieważne że masz Xboxa a znajomy PlayStation, spokojnie możecie grać razem.

 

Problem rodzi się, jeżeli ktoś gra na PC, bo tutaj oczywiście nie ma mowy o żadnym cross-playu i nawet nie ma żadnej informacji, że kiedykolwiek się pojawi. No ale znając Kakao Games, to nic nigdy nie jest tam ani pewne, ani niemożliwe.

 

 

Ostatnio o BDO mówi się praktycznie co tydzień

 

Na samym blogu Hipogryf.pl jest to już trzeci bezpośredni wpis o Black Desert Online jaki pojawił się w 2020 roku, a tu dopiero skończył się luty. Najpierw pisałem o tym, że BDO mają rozdawać za darmo, potem o tym, że faktycznie rozdają Black Desert Online za darmo, no i jeszcze gra wspomniana była w zeszłorocznym wpisie o ogólnym temacie gier MMORPG.

 

Zresztą mam wrażenie, że jeszcze nie raz o tym MMORPG dane mi będzie pisać. Coś widzę, że wokół niego dzieje się najwięcej i mimo że sam już za bardzo nie mam czasu grać w MMO, to na napisanie wpisu o jednym z moich ukochanych gatunków gier komputerowych zawsze znajdzie się 5 minut.

 

Black Desert Online przeżywa drugą młodość

 

Poszukując jakiegoś nowego MMORPG do rozpoczęcia przygody, teraz naprawdę warto obczaić BDO, gra cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na ostatnie akcje i nie ma co narzekać na pustki na serwerach.

 2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − trzy =

Magazyn Hipogryf