Castlevania – 4 sezon już do obejrzenia na Netflixie

Castlevania – 4 sezon już do obejrzenia na Netflixie

13 maja 2021 0 przez Birdman

Castlevania znowu zaprasza do wampirzego kina! Czwarty sezon animacji jest już dostępny do obejrzenia na Netlfixie! Warto tutaj zaznaczyć, że jest to jednocześnie ostatni sezon w głównej serii, swoiste zakończenie przygód Trevora Belmonta i Syphy Belnades.

 

 

Castlevania – 4 sezon serialu

 


Jeśli nie pamiętacie co wydarzyło się w trzecim sezonie, a jednocześnie nie chce wam się tego od początku oglądać i najlepiej to od razu wskoczylibyście w akcje dziejącą się w czwórce…

to spokojnie — ekipa od Netflixa też o tym pomyślała!

Odpalając Castlevania 4 na ich platformie, zostaniemy najpierw powitani trzyminutowym recapem, podsumowującym ważniejsze wydarzenia z trzeciego sezonu. Przyznam, że całkiem sprytny pomysł 🙂 Szkoda że nie ze wszystkich sezonów, ale to wtedy trwałoby z 15 minut, no i takie recapy już są dostępne od dłuższego czasu na YouTube w zastraszająco dużej ilości.

 

Castlevania – o czym jest czwarty sezon?

 

Jeśli chodzi o fabułę najnowszego sezonu, to tutaj na razie za wiele wam nie powiem, bo właśnie teraz kończę pisać ten tekst i lecę oglądać serial. Więcej napiszę o nim, jak już sam go obejrzę, a w tej chwili nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam (i sobie oczywiście) udanego oglądania!

 

~ Arek

 

 

ps. podrzucam jeszcze to cudowne intro z pierwszego sezonu, tak na zachętę 😉