Castlevania – 4 sezon już do obejrzenia na Netflixie

Castlevania znowu zaprasza do wampirzego kina! Czwarty sezon animacji jest już dostępny do obejrzenia na Netlfixie! Warto tutaj zaznaczyć, że jest to jednocześnie ostatni sezon w głównej serii, swoiste zakończenie przygód Trevora Belmonta i Syphy Belnades.

 

 

Castlevania – 4 sezon serialu

 


Jeśli nie pamiętacie co wydarzyło się w trzecim sezonie, a jednocześnie nie chce wam się tego od początku oglądać i najlepiej to od razu wskoczylibyście w akcje dziejącą się w czwórce…

to spokojnie — ekipa od Netflixa też o tym pomyślała!

Odpalając Castlevania 4 na ich platformie, zostaniemy najpierw powitani trzyminutowym recapem, podsumowującym ważniejsze wydarzenia z trzeciego sezonu. Przyznam, że całkiem sprytny pomysł 🙂 Szkoda że nie ze wszystkich sezonów, ale to wtedy trwałoby z 15 minut, no i takie recapy już są dostępne od dłuższego czasu na YouTube w zastraszająco dużej ilości.

 

Castlevania – o czym jest czwarty sezon?

 

Jeśli chodzi o fabułę najnowszego sezonu, to tutaj na razie za wiele wam nie powiem, bo właśnie teraz kończę pisać ten tekst i lecę oglądać serial. Więcej napiszę o nim, jak już sam go obejrzę, a w tej chwili nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam (i sobie oczywiście) udanego oglądania!

 

~ Arek

 

 

ps. podrzucam jeszcze to cudowne intro z pierwszego sezonu, tak na zachętę 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

13 − 8 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: