Blog o fantastyce Hipogryf.pl szuka świeżej krwi!

Blog o fantastyce Hipogryf.pl rekrutuje! Stało się, po roku blogowania solo, pisania po nocach i stresowania dedlajnami u wydawnictw w końcu ogłaszam rekrutację! Jeśli zależy Ci na miłej atmosferze i pracy w dynamicznym młodym zespole z nastawieniem na cele, to właśnie kogoś takiego szukamy! No a jak przy okazji, raz na ruski rok zdarza Ci się przeczytać jakąś książkę albo zagrać w grę, to już w ogóle…

 

 

Świeża krew potrzebna!

 

Kogo szukam:

Blogerów, recenzentów, newsmanów, pismaków, grafomanów, jak zwał tak zwał — chodzi o klepanie w klawiaturę, tylko tyle i aż tyle. Na obecną chwilę najbardziej do recenzji książek, ale jak masz pomysł na coś swojego, to pisz śmiało.

 

Co oferuję:

No pracę w dynamicznym młodym zespole 😉

A tak serio, to Hipogryf.pl jest w pełni fanowskim blogiem prowadzonym przez jedną osobę, po godzinach jak ma wolną chwilę, tym samym, to co mogę zaoferować to:

 

 • skrzynka mailowa twojnick@hipogryf.pl
  (wiesz jaki to jest lans?)

 

 • pomoc w pisaniu i rozwijaniu swojego pióra
  chcesz zacząć blogować ale nie wiesz co i jak? Spoko, każdy zaczynał 🙂 Kto wie… może na Hipogryf.pl rozwiniesz swój recenzencki pazur?

 

Dla najlepszych:

 

 • kontakt z wydawnictwami w sprawie książek do recenzji
  (blog obecnie współpracuje z kilkoma wydawnictwami, które co miesiąc zaopatrują go w nowe tytuły, więc jak chcesz coś z tego do recenzji, to bierz człowieku! Bierz to, bo ja nie mam miejsca w pokoju!)

 

 • wejściówki na konwenty w zamian za napisanie relacji 
  (tak wiem, mamy pandemię i nie ma konwentów na razie, no ale przecież w końcu to się skończy, co nie? 🙂 )

 

Nie ma żadnych wymagań co do ilości recenzji na miesiąc, newsów czy innych głupich oczekiwań, robimy to dla zabawy i mamy z tego frajdę. Piszesz kiedy chcesz, co chcesz i ile chcesz.

Jedynie to dobrze, żeby recenzja była na jakieś 2500 znaków lub więcej (przykładowo, moje staram się trzymać w okolicach 5k znaków).

 

Po więcej szczegółów pisz na: kontakt@hipogryf.pl

 

~ Arek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 7 =

Magazyn Hipogryf