Blog o fantastyce Hipogryf.pl — podsumowanie tygodnia 14-20.12.2020

Hej Hipogryfy! Wracamy z podsumowaniami tygodnia! W tych krótkich wpisach dostajecie listę wszystkich wpisów i zmian na blogu w pigułce. No to nie przeciągając – zobaczmy co się działo na blogu:

 

Recenzujemy wszystkie książki wydawnictwa Uroboros:

 

Na blogu działa już specjalna strona -> https://hipogryf.pl/uroboros/ gdzie mamy skatalogowane książki fantasy, sci-fi i horror wydane na naszym rynku przez Wydawnictwo Uroboros (Grupa Wydawnicza FOKSAL), wraz z linkami do zrecenzowanych już tytułów (każda okładka książki to osobny link), oraz statusem pozostałych niezrecenzowanych jeszcze tytułów.

 

Nowa książka pod patronatem Hipogryf.pl!

 

Nie mogę jeszcze za dużo zdradzić, ale logo bloga trafi już niedługo na kolejną książkę 😉 O przebiegu całej akcji będę oczywiście informował na bieżąco we wpisach. Tak samo też recenzja tytuły i materiały o nim pojawią się już niebawem na łamach Hipogryfa.

 

Podstrona o serii Felix, Net i Nika

 

Trochę podobnie jak z Uroborosem, działa też strona o serii książek Felix, Net i Nika -> https://hipogryf.pl/felix-net-i-nika/ gdzie możecie śledzić postęp w recenzowaniu wszystkich tytułów. W planach – poza samymi recenzjami, jest też napisanie streszczeń tych książek, no ale wszystko w swoim czasie 🙂

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 7 =

Magazyn Hipogryf