Blog o fantastyce Hipogryf.pl – kolejne podsumowanie tygodnia

Czas na podsumowanie kolejnego tygodnia na Hipogryfie. Waszym ulubionym blogu o fantasy, science fiction i horrorach!

 

Hipogryf.pl blog o fantasy

 

Ej, ale przecież jest poniedziałek!

 

Tak, zgadza się. Wybaczcie. Ten weekend nie pozwolił mi w spokoju napisać podsumowania tygodnia. Dlatego robię to dopiero w poniedziałek (a wręcz i wtorek, bo już 15 minut po północy). Jednak pomijając tę małą nieścisłość, to zapraszam do podsumowania kolejnego tygodnia, jaki zleciał na tworzeniu Hipogryfa. Czyli (w przyszłości) najlepszego bloga o fantasty w blogosferze.

 

Blog o fantasy i fantastyce a tu prawie same newsy o grach?

 

Jak mogliście zauważyć, ostatnio pojawiło się dużo newsów na temat gier. Nie ukrywam, że gry są mi dość bliskie i chcę poświęcać im uwagę na blogu Hipogryf.pl, to jednak staram się zachować balans między grami, książkami i filmami. Więc spokojnie, zaraz to się wyrówna.No a na razie, zachęcam do obczajenia co tam w growym świecie się dzieje.

 

A dzieje się sporo! Pojawił się nowy trailer do Pokemon Sword i Shield, przedstawiający Pokemony z regionu Galar. Na konsole Nintendo Switch jest już dostępny remake pierwszej części The Legend of Dark Witch. Koreańskie studio Netmarble tworzy Ni no Kuni Cross Worlds — mobilne MMO na smartfony. Do neta wskoczyły nowiusieńkie trailery do War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius, jak i też retro hack’n’slashera w słowiańskich klimatach o nazwie Zealot. Nie da się też nie wspomnieć niepokojącego horroru, jakim jest nadchodzący Faith: The Unholy Trinity którego demo można już pobrać na steamie.

 

Szata Voldemorta

 

Najciekawszym wpisem w tym tygodniu okazał się ten o szacie Lorda Voldemorta z Harrego Pottera i pewnym drobnym filmowym szczególe z nią związanym.

 

Szata Voldemorta Traciła Kolor w filmie Harry Potter i ksiażę półkrwi blog Hipogryf.pl

 

W ogóle to seria o Harry Potterze zbiera coraz większą popularność na blogu, co mnie bardzo cieszy i już w planach mam kolejne wpisy w tej tematyce.

 

Blog o fantastyce i jego dalsze plany

 

Blog Hipogryf.pl z założenia miał być blogiem o fantasy, science fiction i horrorach. Tego będę się trzymał cały czas. Jednak coraz częściej zastanawiam się, czy jest tu jeszcze miejsce np. na gatunek superhero. Czy wpasuje się tu gdzieś recenzja komiksu o Batmanie? Dajcie znać na kontakt@hipogryf.pl, w komentarzu czy na fejsie, no i do zobaczenia w kolejnych wpisach!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × pięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: