Black Desert Online znowu do zgarnięcia za darmo!

Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie posiada w swojej bibliotece gry MMORPG, jaką jest Black Desert Online? Były promocje, darmowe weekendy, tygodnie, dodawanie do konta, dostawanie klucza z grą za Black Desert Mobile, no a teraz jeszcze będzie można dodać grę za free do swojej biblioteki Steam. Serio, nie ma miejsca na wymówki, teraz już BDO będzie mógł złapać każdy.

 

 

Jak dostać Black Desert Online za darmo?

 

W bardzo prosty sposób, co prawda trzeba jeszcze parę dni zaczekać, no ale sprawa wygląda mniej więcej tak:

 

27 lutego na platformie Steam, ma pojawić się Limited Free Promotional Package do Black Desert Online. To właśnie dzięki temu package będziemy przez kilka dni (nie wiadomo jeszcze dokładnie ile), mogli przypisać grę do naszego konta na Steamie. Tym samym mieść dostęp do całego podstawowego MMORPG bez wydawania ani jednej złotówki. No i dodane do konta BDO zostaje tam na stałe, więc gra jest już u nas i możemy grać, kiedy chcemy. Prosty i bezbolesny sposób na wyrwanie świetnej gry MMORPG 🙂

 

Czym jest Black Desert Online?

 

BDO to obecnie jedna z największych i najładniejszych gier z gatunku MMORPG. Z ogromnym światem, piękną grafiką i niesamowicie rozbudowanym kreatorem postaci. Tytuł spokojnie staje w szranki z największymi graczami na rynku, jak The Elder Scrolls Online, Guild Wars 2, Tera Online, Lineage 2, Blade & Soul czy ArcheAge Unchained albo staruszek World of Warcraft.

 

 

Czy w takim razie warto zagrać w Black Desert Online?

 

Zdecydowanie warto sprawdzić, może się okazać, że będzie to właśnie ten jeden tytuł, który wciągnie was na długie godziny. No a jak widać w temacie tego wpisu, nie ma co narzekać, że ten MMORPG jest płatny, bo zaraz będzie możliwość wyrwania go za darmo 😉 Nic tylko grać.

 

Może nawet spotkamy się w grze? O ile tylko znajdę chwilę czasu między pisaniem bloga, pracą, graniem w Blade & Soul i malowaniem figurek (co akurat kompletnie mi nie wychodzi…).

 

Trzymajcie się i do zobaczenia w kolejnych wpisach na blogu Hipogryf.pl!

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − sześć =

Magazyn Hipogryf