Black Desert Online za darmo do 2 Marca do godziny 16!

Plotki się sprawdziły i jedna z najlepszych gier MMORPG ostatnich czasów – Black Desert Online jest do zdobycia całkowicie za darmo. Wystarczy dodać tytuł do swojego konta na Steamie, póki jest w cenie 0,00 zł i cieszyć się nim na stałe. Jednak trzeba się śpieszyć, bo promocja trwa tylko do 2 Marca do godzin 16, tym samym nie ma co się zastanawiać, tylko dodawać tytuł i grać!

 

Black Desert Online MMORPG blog Hipogryf.pl

 

Dla wszystkich zainteresowanych tą grą, łapcie LINK prowadzący prosto na stronę gry na platformie Steam. Jest też opcja, żeby zdobyć grę, bez wymogu posiadania czy korzystania z platformy Steam, wtedy trzeba przejść pod TEN LINK.

 

Black Desert Online po raz kolejny na blogu

 

Temat Black Desert Online powraca na blogu Hipogryf.pl jak bumerang, niedawno pojawił się wpis zapowiadający opisywaną dzisiaj promocję, zresztą w nim też powiedziane było co nieco o tym MMORPG dla tych, którym tytuł ten jest całkowicie obcy. Więc jeżeli zastanawiacie się co to za gra i czy warto ją ograć, no to zapraszam do tego wpisu.

 

Black Desert Online gra za darmo mmorpg Hipogryf.pl

 

Black Desert Online za darmo – co dostajemy?

 

Po dodaniu gry na Steama albo na stronie gry dla osób, które ze Steama korzystać nie chcą, graczy czeka do ogrania cała zawartość gry, wszystkie questy, postacie i lokacje, tutaj nie jesteśmy ograniczani pod żadnym względem.

 

Czego nie dostajemy w darmowym Black Desert Online?

 

Wprawne oko zauważy zarówno na platformie Steam, jak i na stronie gry, że dostajemy za darmo Starter’s Package, kiedy do kupienia są jeszcze Traveler’s Package i Explorer’s Package. Są to vipowskie paczki, które dają zarówno walutę, bonusy do expienia czy lepszego konia w grze, jednak nie dają dostępu do dodatkowych miejsc czy zadań, tutaj zarówno osoba, która ma Starter’s Package, jak i Explorer’s Package jest na równi, jeżeli chodzi o świat gry do zwiedzenia. Różnica jest taka, że osoba, która kupi jeden z płatnych Package, będzie na starcie dopakowana przedmiotami z Item Shopa, będzie miała więcej miejsca w ekwipunku i więcej slotów na tworzenie postaci. No i to w sumie tyle.

 

Dlatego nie ma co się zrażać, tylko wskoczyć w świat BDO i samemu ocenić czy warto poświęcać na tę grę swój czas.

 

Pozostałe wpisy z tagiem MMORPG

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 × cztery =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: