Bieszczadzkie Demony w natarciu!


Ruiny klasztornej twierdzy wyłoniły się zza zasłony mgły. Niegdyś dumnie strzegła bieszczadzkich lasów, dziś, przez jej postrzępione mury prześwieca słońce, niczym przez koronkę na żałobnym woalu. U stóp fortecy krew i pył zmieszały się w nierozłącznym tańcu śmierci, bezpańskie już miecze mieniły się wśród strzępów murów. Cisza, jaka zawładnęła tym miejscem, była przerażająca wobec niedawnego krwawego zgiełku. Wygraliśmy… Choć ciężko nazwać to zwycięstwem, mamy powody do świętowania. Trzeba wypić za poległych, posłać bogom należne im dary… Ale nie jest nam dane odpocząć, ni uczcić pamięć naszych braci. Bieszczadzkie demony poczuły zapach przelanej krwi, przez gęsty las poniósł się zew, na który musimy odpowiedzieć.

Twierdza upadła, ale my stoimy twardo!

Napnij, celuj, puść!

Wakacje 2021 zaczynamy z kopyta. Doskonale rozumiemy, że wszyscy są spragnieni turniejów i spotkań towarzyskich, dlatego już 3 lipca Łucznicy Sanoka organizują III Turniej Łuczniczy na Klasztornej Twierdzy – Bieszczadzkie Demony! Chyba nie sądziliście, że pozwolimy tym leśnym paskudom wleźć na nasze podwórko? Już szykujemy cięciwy, czyścimy zekiery i poprawiamy kołczany. Będzie się działo!

Łucznicy Sanoka zapraszają do przygody wśród wspaniałej bieszczadzkiej przyrody w Zagórzu! Czekać tu będzie 15 celów 3D oraz 15 wyjątkowych Bieszczadzkich Demonów, które wystawią celność i spryt łuczników na próbę. Wśród nich między innymi wredna Niawka, paskudna Mamuna, szczwane Smertki i licho wie co jeszcze. Łucznicy, którym dopisze szczęście, będą mogli zabrać trofea do domu, by strzelając do nich u siebie, wspominać bieszczadzkie perypetie.

Po takim ciężkim wyzwaniu, jakim na pewno będzie polowanie na Bieszczadzkie Demony, dzielni łucznicy będą mogli rozbić namioty i przespać się przed powrotem.

Wszystkich odważnych łuczników zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/185636559452406.


Wedle podań, Bies, który siał zamęt w okolicy, został w końcu przegoniony przez Czada. Czy łucznicy z całej Polski podejmą się wyzwania i staną się… Czadami własnego losu?

Kto? Łucznicy Sanoka (https://hipogryf.pl/naciagnij-celuj-pusc-lucznicy-sanoka-na-miejsca/)
Co? III Turniej Łuczniczy na Klasztornej Twierdzy – Bieszczadzkie Demony
Gdzie? Zagórz, Zakucie
Kiedy? 03.07.2021

Zapraszają Łucznicy Sanoka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × dwa =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: