Bany dla Amouranth i Indiefoxx z Twitcha zdjęte po 3 dniach…

Hipogryfowy pudelek w akcji! 😉 Amouranth i Indiefoxx — dwie z popularnych streamerek na platformie Twitch wyłapały ostatnio bany! Radość nie trwała jednak zbyt długo… bo jedynie przez 3 dni..

O co dokładnie tutaj chodzi?

Ten, kto nie siedzi pod kamieniem, ten nie raz zapewne natknął się na memy, reakcje czy nawet całe materiały o dość nietypowych streamerkach z Twitcha. Jednak nie chodzi mi o te grające w Dark Soulsy czy WoWa, a te przesiadujące w swoim pokoju w samym bikini, taplając się w dmuchanym baseniku, wypisując na ciele imiona facetów, którzy przelali im za to odpowiednio dużo hajsu. Cholerstwo stało się tak popularne, że zaczęło się mnożyć jak króliki, sam Twitch stworzył nawet specjalną kategorię: Pools, Hot Tubs, and Beaches, żeby upchnąć to jakoś do jednego wora. Tak, aby typowy 11-letni fan Minecrafta, wchodząc na Twitcha, żeby obejrzeć let’s playe ze swojej ulubionej gry, nie widział na dzień dobry laski w bikini, wpychającej tyłek do kamery i zachęcającej, żebyś przelał jej hajs, to napisze Twoje imię na swoim pośladku.

Czy to pomogło?

Oczywiście że nie!

Mam wrażenie, że już wszystko tam przejdzie i zaraz ta platforma zacznie konkurować z taką inną, o czarno-pomarańczowym motywie kolorystycznym. Niektóre dziewczyny postanowiły jeszcze bardziej podbić sobie oglądalność i wpakowały się na kanały ASMR (ang. autonomous sensory meridian response „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych”), czyli te wszystkie filmiki gdzie słyszymy jakieś dźwięki, dzięki którym mamy się niby zrelaksować (na mnie to jakoś nie działa, jestem zestresowany 24 na dobę). Co one tam robiły? Noo… leżały w leginsach, tyłkiem do kamery, a do tego lizały i ssały mikrofon, wydając erotyczne dźwięki. Dlaczego? Dla hajsu z donejtów oczywiście! Nawet pierdziały w mikrofon, jak odpowiednio duża ilość osób zapłaciła… no bo komu potrzebna jest godność, jak hajs się zgadza?

Wręcz cudownie podsumował to TheAsherShow i aż zrobię mu tu reklamę, wbijajcie na jego kanał i subujcie, bo facet dobrze gada:

Po ilości wątków na redditcie i wysypie memów, jakie się potem pojawiły, stwierdzam, że ludzie wręcz to pokochali!

A ja zacząłem czuć jeszcze większą pogardę wobec naszego gatunku…

No ale administracja Twitcha chyba w końcu uznała, że to już lekka przesada, bo pomimo że nie był podany żaden oficjalny powód, to jednak dziewczyny wyłapały w końcu bany!
Czy to coś dobrego? Jak najbardziej! Czy to mnie cieszy? No nie za bardzo, bo ban trwa zaledwie 3 dni…


Tego typu osoby jednak mają sporą publikę i nawet jeśli co chwila zachęcają aby przejść na ich profile na onlyfans, to Twitch raczej by sobie nie pozwolił na stracenie ruchu, jaki streamerki generują. Już wracają do streamowania z jeszcze lepszymi pomysłami, już pojawiają się ich naśladowczynie, a ja jestem bardzo ciekawy, w jaką platformę ostatecznie zmieni się sam Twitch i gdzie my też wtedy pójdziemy.

Bo Facebook już stał się platformą dla naszych mam i babć, gdzie jedyne co można robić to chwalić się udanym polowaniem na grzyby w lesie czy tym jakie ładne mamy kwiatki na działce. YouTube to obecnie platforma do wyświetlania reklam, a jak nawet mamy adblocka to i tak co drugi youtuber przez połowę filmiku dziękuje swoim sponsorom i wykrzykuje reklamy Raid Shadow Legendsssss! No a teraz Twitch zamienia się w… nawet nie wiem jak to nazwać…

~Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć − 8 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: