ArcheAge z nową ulepszoną grafiką — ten MMORPG był ładny, a będzie piękny!

30 września, ArcheAge oraz debiutujący na rynku ArcheAge Unchained otrzymają „Shadows Revealed – Enhanced Graphics 2019” – nowego patcha, który w bardzo widoczny sposób ulepszy dotychczasową grafikę gry. Muszę przyznać, widać różnice… i to bardzo.

 

To nie będą tylko lekko poprawione tekstury i kilka efektów pogodowych czy oświetleniowych, gra będzie wyglądać naprawdę dużo lepiej.

 

ArcheAge MMORPG MMO Blog hipogryf.pl

 

Szykujcie się na nowe doznania wizualne i estetyczne w ArcheAge

 

Ten MMORPG był ładny, naprawdę ładny. XLGames stworzyło swoją grę na silniku CRYENGINE w 2013 roku, wtedy, wręcz zachwycała. Jednak lata mijały, wychodziło coraz więcej pięknych gier MMO i mimo że ArcheAge nadał świetnie wyglądał, to schodził gdzieś w cień.

 

Jednak, dokładnie tak jak wcześniej wspomniałem, patch Shadows Revealed jest właśnie po to aby tę sytuację zmienić.

 

Czas na nowy urok w tym starym MMORPG

 

Już 30 września zarówno standardowy ArcheAge, jak i też dopiero co debiutujący na rynku ArcheAge Unchained otrzymają Shadows Revealed – patcha ulepszającego grafikę.  Tym samym ArcheAge ponownie stanie w szranki z innymi MMORPG z lat 2018/2019.

 

Zresztą zobaczcie, jak to wszystko prezentuje się na poniższym wideo:

 

 

Dobry MMORPG ze złą polityką wydawniczą

 

Wygląda to wszystko zjawiskowo i pewnie sam chętnie bym zagrał, gdyby nie te wszystkie złe wspomnienia z tej gry. Ten okropny labor, dojenie kasy z graczy i wiele pomniejszych aspektów, które sukcesywnie zniechęcały mnie do nabijania kolejnych poziomów w tej, jakże udanej i dość rozbudowanej grze.

 

Samo farmienie, łowiectwo, walki na morzu, zadania z dostarczaniem towarów, to wszystko jest w ArcheAge świetne, więc jeżeli nie przeszkadza wam przepaść, jaka została utworzona między graczami płacącymi i tym grającymi za darmo, to oczywiście zachęcam do przetestowania tego tytułu.

 

Jednak tak szczerze między nami, już lepiej ogarnać Guild Wars 2, które ma jeszcze jako tako normalny item shop, zainteresować się zakupem Elder Scroll Online na jakiejś promocji na steamie, czy przetestować jak znowu będzie w darmowym weekendzie, albo nawet zapłacić Blizzardowi za abonament w World of Warcraft Classic. No ale to moje osobiste zdanie.

  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa × 4 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: