Ancestors Legacy zmierza na Nintendo Switch

Destructive Creations ogłosiło, że Ancestors Legacy zmierza na przenośną konsolę Nintendo Switch! W końcu jakaś dobra i krwawa strategia w słowiańskich klimatach.

 

Ancestors Legacy Nintendo Switch blog Hipogryf.pl

 

Czym jest Ancestors Legacy?

 

Ancestors Legacy jest to taktyczna strategia czasu rzeczywistego, dziejące się w średniowiecznej Europie i pozwalająca nam brać udział w konfliktach jako:

 

  • Słowianie
  • Germanie
  • Wikingowie
  • Anglosasi

Stworzona przez Destructive Creations i wydana przez 1C Entertainment na komputery z Windows PC poprzez Platformę Steam, gra zdobyła masę pozytywnych recenzji.

 

Gracze chwalili ponury i szorstki klimat, wierne oddanie realiów średniowiecznej Europy, gdzie nawet same konflikty były inspirowane tymi prawdziwymi. Na dodatek naprawdę fajna oprawa wizualna stworzona na silniku Unreal Engine 4, no i co najważniejsze – świetna grywalność.

 

Ancestors Legacy na Nintendo Switch

 

No a teraz tym wszystkim będzie można cieszyć się na przenośnej konsoli Nintendo Switch!

 

Mimo że sam jeszcze swojego Switcha nie mam a obecnie trwająca pandemia koronawirusa i ciągły brak kasy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że za szybko go mieć nie będę 🙁 to i tak uważam to za świetną wiadomość!

 

No i gra pojawi się już niedługo, bo premiera zapowiedziana jest na 11 Czerwca 2020 w wersji cyfrowej, a fizyczne wydania gry mają trafić na półki wybranych sklepów (nie wiadomo, jakich i gdzie) w późniejszej części tego roku (w sumie to się nie dziwie, patrząc jak wszystko jest zamknięte).

 

Tytuł jest już dostępny na Windows PC, PlayStation 4, Xbox One więc po pojawieniu się na Nintendo Switch, już naprawdę nie będzie wymówki, żeby go nie ograć.

 

 


 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl jest na Facebooku!
Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zapowiedziami czy recenzjami książek, filmów oraz gier, gorąco zachęcam do obserwowania oficjalnego profilu Hipogryf.pl na Facebooku. Znajdziesz tam info zarówno o fantasty, science fiction, jak i horrorach, o których piszemy na blogu.

 

Wolisz bardziej wizualnego materiały? Hipogryf.pl jest też na Instagramie.
Chcesz wiedzieć, jak wygląda pisanie bloga od kuchni? Jakie książki przyjechały do recenzji albo w jakie gry RPG, planszówki czy karcianki obecnie gramy? Obserwuj Hipogryf.pl na insta 😉

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − dwanaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: