20 memów o Doom Eternal na premierę gry

Doom Eternal był hitem jeszcze zanim trafił do sprzedaży. Serio, jak ktoś nie słyszał o tym tytule, nie widział tych wszystkich gameplayów na YouTube czy memów w sieci, to nie siedzi kompletnie w grach video.

 

 

Gra już wyszła, można ją kupić na steamie i już zabierać się za rozwalanie hordy demonów, jednak w przerwach między jedną a drugą eksterminacją bestii wszelakich, rzućmy okiem na parę memów, jakie są już w sieci:

 

20 memów o Doom Eternal

 

Btw. Jako że premiera Doom Eternal pokrywała się z Animal Crossing New Horizons na konsolę Nintendo Switch, wiele memów to cross-meme, obejmujące obydwie te gry i ukazujące bohaterów jednego i drugiego tytułu.

 

Bez większego przedłużania, zapraszam do memów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moc memów silna jest w tym tytule

 

Większość memów wykorzystuje już istniejące formaty (jak chociażby ten ze Spongebobem), jednak mam wrażenie, że najnowszych Doom przyniesie nam też kilka fajnych nowych formatów do memów. Tym samym bądźcie czujni, możliwe, że niedługo pojawi się część druga do tego wpisu. No a jak szukacie podobnych materiałów, to nie zapomnijcie sprawdzić również takich wpisów jak:

 

 

 

 

 

No i jak zawsze – do zobaczenia w kolejnych wpisach na blogu o fantastyce Hipogryf.pl!
Możliwe, że na dniach przygotowane zostanie jeszcze jakiś materiał o Doomie, bo jest z czego, oj naprawdę jest z czego 😉

 

No i też zachęcam do ogrania gry, bo oby więcej takich tytułów pojawiało się na rynku. Miło widzieć, że stare marki nie idą w zapomnienie, tylko daje im się drugie życie. Chociaż o Doomie nigdy chyba nie można było powiedzieć, że odszedł w zapomnienie, patrząc po ilości modyfikacji, jakie dostaje dwójka (ale to, to już jest materiał na zupełnie osobny i to całkiem duży wpis na blogu).

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hipogryf.pl