20 memów, które pokazują co dzieje się na serwerach World of Warcraft Classic

Serwery World of Warcraft Classic ruszyły, gracze zalogowali się do gry i rozpoczął się wielki farming! Na tyle wielki, że serwery przestały wytrzymywać, zaczynały padać i restartować się co chwila. Nie można było się zalogować, a jak można było to i tak była kolejka. No a jak komuś już udało się dostać do gry to tam… kolejka do bossa.

 

 

World of Warcraft Classic : Tak to się żyje w tym Azeroth

 

Poniżej galeria 20 memów stworzonych przez graczy wersji Classic. Ilustrujących to, jak wyglądają pierwsze godziny życia na nowym serwerach WoWa.

 

Pokazuje to też, jak wielką markę stworzył Blizzard. Wystarczył zaledwie dzień, by internet zalała fala obrazków z gry, wątków na forach czy ciągle powiększająca się pula mmorpgowych newsów i tweetów.

 

Coś mi się wydaje, że w internecie jeszcze długo będzie o tej premierze. Już teraz zresztą, odrodzenie World of Warcraft porównywane jest do odrodzenia Minecrafta. W końcu o Minecfracie było ostatnimi czasy bardzo cicho, a nagle znowu gorączka na tę grę wybuchła do tego stopnia, że jest jednym z królujących tytułów na twitchu.

 

Classic może być właśnie takim powiewem świeżości w świecie MMORPG. Wystarczy spojrzeć na te wszystkie memy poniżej, ludzi serio złapała growa-gorączka na ten tytuł. No i w sumie nie ma się co dziwić, bardzo dużo osób pamięta swoje początki w WoWie, a to jest właśnie taki swoisty powrót do korzeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z serii World of Warcraft

 

Oficjalna strona WoW Classic

  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + osiem =

Magazyn Hipogryf