11 memów z serialu Wiedźmin od Netflixa

Serial Wiedźmin od Netflixa bije kolejne rekordy popularności wśród widzów. Przygody Geralta śledzili zarówno fani książek Andrzeja Sapkowskiego, fani growej trylogii od rodzimego CD Projekt RED, czy też wręcz zwykli śmiertelnicy niezaznajomieni się wcześniej z tym fantastycznym uniwersum.

 

Wiadomo, że kiedy serial zdobywa taką popularność, można liczyć nie tylko na ożywione dyskusje na jego temat, ale również (a wręcz przede wszystkim) na wysyp nowych memów!

 

Nie tylko serialem człowiek żyje

 

Netflix obdarował nas nie tylko dobrym serialem, jakim jest Wiedźmin, ale też dał życie całej gamie nowych memów wykorzystujących sceny z Geraltem, Yennefer czy Ciri (albo też odświeżył stare memy z wykorzystaniem nowych tematów). Nie trzeba było długo czekać aż fala obrazków zaleje Reddita, 9gaga, MemeCenter czy też naszego rodzimego Kwejka.

 

Hipogryf.pl co prawda jest blogiem o fantastyce, książkach fantasy czy grach RPG. Jednak i tu czasem pojawiają się trochę luźniejsze wpisy (na przykład memy z World of Warcraft czy Heroes of Might and Magic), no a serial Wiedźmin aż prosi się, aby o nim pisać i pisać.

 

Dlatego też oto przed Tobą jedenaście wyselekcjonowanych memów z Netflixowego serialu o przygodach Wiedźmina:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiedźmin Bonus Meme!

Miało być jedenaście? No cóż, zaraz po dodaniu tego wpisu na blog o fantastyce Hipogryf.pl wpadły mi w ręce jeszcze trzy kolejne memy, więc ostatecznie nie jest ich jedenaście a czternaście! Potraktuj to jako trzy bonusowe memy (i wcale nie chodzi o to, że nie chciało mi się zmieniać w tekście jedenaście na “czternaście ;) )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Wiedźmin i Wiedźminowa seria wpisów

 

 

No i dodatkowo przypominam, że z okazji premiery serialu Wiedźmin na Netflixie, na blogu Hipogryf.pl powstał specjalny link prowadzący do wszystkich wpisów o przygodach Geralta z Rivii. Znaleźć go można w kolumnie po prawej stronie, jeżeli oglądasz bloga na komputerze lub na dole strony pod wpisami, jeżeli przeglądasz Hipogryfa na smartfonie. Albo po prostu możesz kliknąć TEN LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × trzy =

Magazyn Hipogryf