10 Memów z Heroes of Might and Magic III na poprawę humoru

Poniżej 10 memów z naszej ukochanej fantastycznej strategii turowej – Heroes of Might and Magic III

Gra znajduje się na samej górze polecanych gier video na blogu Hipogryf.pl i również planowana jest całkiem spora seria wpisów o całej rodzinie Might and Magic. Co prawda, na to jeszcze trzeba troszkę zaczekać, ale aby umilić ten czas, prezentuję wam:

 

TOP 10 Memów z gry Heroes of Might and Magic III

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No i to by było dzisiaj na tyle, toplista 10 memów o HoMM III by Hipogryf.pl

 

Wcześniej mieliśmy memy o World of Warcraft Classic od Blizarada, teraz o Heroes 3, co będzie kolejne?
Dajcie znać czy taka forma wam się podoba. Czy też chcielibyście zobaczyć coś innego na blogu? Może więcej recenzji książek albo filmów? Albo coś zupełnie nowego, jak dział o komiksach?

Zależy mi zarówno na rozwoju bloga Hipogryf.pl, jak i na was — czytelnikach. Więc każda sugestia, nawet najmniejsza, jest witana z otwartymi ramionami.

 

Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

 

Aktualizacja wpisu:

Jak jesteśmy w temacie Heroes of Might and Magic, to pisałem już na początku tekstu, że planowana jest cała seria o HoMM. Miło mi więc napisać, że jest to pierwszy wpis z tej serii. Co więcej, na wzór serii wpisów o Harrym Potterze, tak i tutaj, został przygotowany specjalny banner:

 

 

Gdy uzbiera się już kilka wpisów o Hirosłach, banner wyląduje na głównej stronie Hipogryf.pl i będzie podlinkowany do wszystkich wpisów z tej serii.

 

Mam nadzieję, że podoba wam się taki sposób prowadzenia wpisów/bloga. Ja z kolei obiecuje, że pojawi się tutaj jeszcze więcej materiałów (i to nie tylko o Herosach!).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − jeden =

Magazyn Hipogryf