10 gier platformowych na Motorola Moto C #9 Super Cat Bros

Przy okazji ostatniego wpisu o platformówka na smartfon Motorola Moto C, omawialiśmy sobie Lep’s World, darmowego klona Super Mario Bros. Jak zapewne pamiętacie, gra nie była jakaś tragiczna, jednak niezbyt ją też pokochałem. No to teraz uwaga – ogrywamy kolejnego Mario-podobnego platformersa, tylko tym razem gra mnie wręcz urzekła! Zapraszam do zapoznania się z Super Cat Bros.

 

 

Super Cat Bros na Androida

 

Kumacie? Super Mario Bros / Super Cat Bros? Już sama nazwa wskazuje, o co w tej grze chodzi 😉 Tym razem nie będziemy wcielać się ani w hydraulików, ani w leprekauny, a w koty! Koty, które potrafią biegać, skakać, a nawet i wspinać się po ścianach. No i muszę przyznać, że naprawdę dobrze im to wychodzi, bo dawno nie grałem w tak relaksującą platformówkę.

 

 

Do ogrania dostajemy tutaj 6 różnych kocich bohaterów, ponad 50 poziomów do przejścia (wraz z mapką stylizowaną na Super Mario Bros 3). Gra jest prosta, nie ma tu zbytnio zagadek logicznych, a przechodzenie kolejnych poziomów polega na zręcznym przeskakiwaniu z jednej platformy na drugą, no i ewentualnie znalezieniu jakiejś ukrytej znajdźki.

 

 

Wrażenia z grania

 

Gra jest mega relaksująca, nie wymaga za dużo główkowania i jest wręcz idealna, żeby odpalić ją na jakieś 15 minut i się trochę odprężyć. Nie jest to tytuł, który wciąga i przy którym można spędzić dwu czy trzygodzinną sesję. To nie ta kategoria. Jednak jak już wspomniałem, na podróż w autobusie czy kolejkę u dentysty, jest to tytuł idealny. Do tego ma przyjemną oprawę wizualno-dźwiękową a reklamy, mimo że są, to nie są nachalne czy inwazyjne. Tym samym jako lekka, darmowa platformówka, która do tego działa praktycznie na najsłabszym telefonie (Motorola Moto C dała radę), jest to tytuł godny polecenia.

 

 

No a jak ktoś szukał czegoś bardziej ambitnego, to polecam omawianego wcześniej Sword of Xolan 😉

 

 

Plusy:

+ urocza i zabawna
+ darmowa
+ niewielkie wymagania sprzętowe

 

Minusy:

gramy kilka minut, potem robimy przerwę bo szybko się nudzi

 

 

Linki do poszczególnych wpisów z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C:

 

  1. Tiny Dangerous Dungeons
  2. Spartan Firefight
  3. Cat Bird
  4. Super Dangerous Dungeons
  5. Ristar Classic
  6. Total Party Kill
  7. Sword Of Xolan
  8. Lep’s World
  9. Super Cat Bros
  10. Nyan Cat: Lost In Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =

Magazyn Hipogryf