10 gier platformowych na Motorola Moto C #6 Total Party Kill

Uwielbiam tę grę, naprawdę ją uwielbiam. Jeśli nie znacie Total Party Kill, to zdecydowanie polecam wam się z nią zapoznać, zwłaszcza że gra ma tak małe wymagania, że śmiga nawet na takim smartfonie jak Motorola Moto C. No ale o co chodzi w tej grze?

 

Total Party Kill gry Android

 

Total Party Kill – zabij kompana by wygrać

 

Mamy trzech bohaterów:

 • rycerza
 • maga
 • łucznika

 

Każdy ma inną umiejętność, która pomaga pokonać dany etap. Rycerz to osiłek, mag może zamrażać a łucznik strzelać w łuku. Niby nic wyjątkowego, jednak sposób, w jaki używać będziemy tych umiejętności, jest naprawdę wyjątkowy, albowiem będziemy używać ich po to, aby zabić naszych kompanów.

 

Total Party Kill gry na Androida

 

Zdziwieni? Już tłumaczę:

 

Aby ukończyć dany etap, jeden z bohaterów musi dojść do wyjścia, tak, wystarczy, że tylko jeden z naszej trójki herosów dojdzie do drzwi. No a plansze zbudowane są tak, że normalnie nie da się dojść do wyjścia, aby to zrobić, trzeba poświęcić naszych kompanów. Np. jako łucznik strzelimy z łuku do maga, ten zostanie przebity strzałą i wbity w ścianę po przeciwnej stronie mapy, tym samym stanie się dodatkową półką, po której będzie można się wspinać. Jeśli stoimy przed dołem pełnym kolców, którego nie da się przeskoczyć, to też żaden problem, wybieramy postać maga, zamieniamy łucznika w lodową kostkę i zrzucamy na kolce, tym samym będzie można potem na niego wskoczyć i przejść do wyjścia. Jeśli trzeba użyć jakiegoś przełącznika, którego normalnie nie da się dosięgnąć, to zapewne wojownik musi zdzielić jakiegoś kompana, by jego martwe ciało poleciało w stronę przełącznika i go aktywowało.

 

Total Party Kill gry na Androida

 

Total Party Kill – podsumowanie

 

Strasznie podoba mi się ten pomysł, dalsze poziomy potrafią być naprawdę wymagające, podoba mi się retro pixelowa oprawa, gra jest darmowa i działa praktycznie na każdym urządzeniu bez zacięcia, tak, nawet na smartfonie Motorola Moto C.

 

Tym samym naprawdę polecam, bo jeśli ktoś lubi zagadki logiczne i platformówki, to obok tego tytułu aż szkoda przechodzić obojętnie.

 

Total Party Kill gry na Androida

 

Plusy:

+ zabawna
+ trzeba kombinować

 

Minusy:

brak

 

Total Party Kill gry na Androida

 

Linki do poszczególnych wpisów z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C:

 

 1. Tiny Dangerous Dungeons
 2. Spartan Firefight
 3. Cat Bird
 4. Super Dangerous Dungeons
 5. Ristar Classic
 6. Total Party Kill
 7. Sword Of Xolan
 8. Lep’s World
 9. Super Cat Bros
 10. Nyan Cat: Lost In Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć − dwa =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: