10 gier platformowych na Motorola Moto C #4 Super Dangerous Dungeons

Kiedy zacząłem pisać moją listę 10 gier platformowych na smartfon Motorola Moto C, wpisem otwierającym całą serię był tekst o Tiny Dangerous Dungeons – prostej platformówce stylizowanej na pierwszego GameBoya od Nintendo, która jednocześnie była uproszczoną wersją Super Dangerous Dungeons, czyli gry, którą właśnie będziemy omawiać 😉

 

Super Dangerous Dungeons gry Android

 

Super Dangerous Dungeons vs. Tiny Dangerous Dungeons

 

Zarówno w jednej, jak i drugiej grze chodzi w sumie o to samo: przechodzić kolejne etapu zapomnianych krypt skrywających skarby. To, co się zmienia, to oprawa graficzna. Super DD jest kolorowe, większe i dużo bardziej szczegółowe. To która wersja jest ładniejsza, to już zostawiam do oceny każdemu z osobna. Dla mnie obie gry wyglądają fajnie i w obie przyjemnie mi się grało.

 

Super Dangerous Dungeons gry na Androida

 

Super Dangerous Dungeons na Motorola Moto C

 

Wspomniałem już, że w obie gry równie przyjemnie mi się grało. Jednak muszę zauważyć, że SDD na Motoroli Moto C było jakby bardziej responsywne? Postać wydawała mi się reagować natychmiastowo po naciśnięciu ekranu, a sama gra jakby była płynniejsza? Co jest dziwne, no bo jednak to Tiny Dangerous Dungeons powinno takie być. No ale mniejsza z tym! Ważne, że przechodzenie kolejnych etapów, unikanie pułapek, rozwiązywanie zagadek logicznych i znajdywanie kluczy do kolejnych komnat labiryntu, było naprawdę przyjemnie.

 

Super Dangerous Dungeons gry na Androida

 

Tak, słabe kąty widzenia w tym smartfonie nadal mi przeszkadzają, jednak po ograniu wcześniej trzech różnych gier, już się do tego zacząłem przyzwyczajać, no i leżąc wygodnie na kanapie i trzymając smartfon w jednej pozycji, przestaje się tym przejmować.

 

Podsumowanie – czyli co lepsze?

 

Która wersja jest lepsza? Którą bardziej polecam? Super Dangerous Dungeons czy Tiny Dangerous Dungeons?

Chciałbym powiedzieć, że obie, bo obie to bardzo fajne gry… jednak osobiście o wiele bardziej wolę wersję z „Super” w nazwie 😉 Jest bardziej rozbudowana i dawała mi więcej frajdy niż jej mniejsza wersja. Dlatego ja sam skłaniam się w stronę omawianej teraz wersji. Jednak obie są za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stestować jedną i drugą.

 

Super Dangerous Dungeons gry na Androida

 

Plusy:

+ ładna oprawa audio-wizualna
+ darmowa i to bez nachalnych reklam (chyba że coś w przyszłości zmienią)

 

Minusy:

z czasem zaczyna robić się monotonna

 

Super Dangerous Dungeons gry na Androida

 

Linki do poszczególnych wpisów z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C:

 

  1. Tiny Dangerous Dungeons
  2. Spartan Firefight
  3. Cat Bird
  4. Super Dangerous Dungeons
  5. Ristar Classic
  6. Total Party Kill
  7. Sword Of Xolan
  8. Lep’s World
  9. Super Cat Bros
  10. Nyan Cat: Lost In Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × dwa =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: