10 gier platformowych na Motorola Moto C #3 Cat Bird

No i już trzecia gra, jaką ogrywam na smartfonie Motorola Moto C! Mieliśmy już podziemia i skarby, mieliśmy broń palną i walkę z przeciwnikiem, ale wiecie czego tutaj brakowało? KOTÓW! Dlatego tym razem wcielimy się w uroczego koto-ptaka i będziemy rozwiązywać logiczne zagadki w ślicznej pixelowej grze: CAT BIRD.

 

Cat Bird gry na Android

 

Cat Bird – kot i ptak w jednym

 

Cat Bird to prosta gierka, przy której naprawdę można zgubić parę godzin. Jako białe zwierzątko przypominające kota, ale posiadające możliwość latania, naszym zadaniem będzie przejście 40 najróżniejszych etapów i pokonanie czterech różnych bossów.

 

Cat Bird gry na Androida

 

Gra ma bardzo ładną pixelową oprawę wizualną, zdecydowanie przebija to, co widzieliśmy przy ogrywaniu Spartan Firefight czy Tiny Dangerous Dungeouns.

 

Cat Bird ma też naprawdę dobry soundtrack. Muzyka tutaj zawarta jest tak bardzo nostalgiczna, że zaraz chyba wygrzebię z szafy Pegasusa.

 

Cat Bird gry na Androida

 

 

Cat Bird – czy są wady?

 

No cóż… uważam, że gra jest za krótka 😉
Szkoda, że Raiyumi nie wydało sequela (z pewnością bym ograł), a jedyną grą poza Cat Bird, jaką od nich mamy są Boost Buddies (o tym tytule opowiem już w innym wpisie).

 

Podsumowanie

 

Jest to tytuł, obok którego łatwo przejść obojętnie. Zarówno nazwa gry, jak i jej grafiki za wiele nam o niej nie mówią. Ot, kolejna pixelowa gierka. Jednak po zainstalowaniu, okazuje się, że ma świetną muzykę, naprawdę zadbano o szczegóły przy projektowaniu etapów, do tego jest dużo zagadek logicznych, a nawet i wirujących ostrzy, które chcą dorwać naszego kotoptaka! No i gra działała na smartfonie Motorola Moto C bez żadnego zacinania się czy zawieszania. To też był duży plus.

 

Cat Bird gry na Androida

 

Wiem, że jest wysyp pixelowych gierek na smartfony. Wiem też, że wiele z nich to gry robione na szybko i byle jak, byleby tylko mieć jakiś produkt w Google Play, który wygląda fajnie, ale tak naprawdę tworzony był z myślą o, jak największej ilości wyświetlanych reklam. Cat Bird na szczęście taki nie jest. To fajna darmowa gierka, którą można przyjemniej ograć w wolnej chwili.

 

Plusy:

+ koto-ptak
+ muzyka
+ naprawdę dopracowane i ładne poziomy

 

Minusy:

gdzie jest druga część? 😉

 

Cat Bird gry na Androida

 

Linki do poszczególnych wpisów z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C:

 

  1. Tiny Dangerous Dungeons
  2. Spartan Firefight
  3. Cat Bird
  4. Super Dangerous Dungeons
  5. Ristar Classic
  6. Total Party Kill
  7. Sword Of Xolan
  8. Lep’s World
  9. Super Cat Bros
  10. Nyan Cat: Lost In Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × pięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: