10 gier platformowych na Motorola Moto C #10 Nyan Cat

No i dotarliśmy do ostatniej pozycji z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C! Przemęczyliśmy z tym low-endowym smartfonem trochę czasu, kilka naprawdę dobrych gier, jak i też parę średniaków, no i czas na zakończenie tej sagi, no a jak lepiej zakończyć to, jak nie jakimś kocim akcentem? Wszak ograliśmy już Cat Bird, ograliśmy Super Cat Bros, no to został nam jeszcze… no właśnie… Nyan Cat!

 

Nyan Cat Lost in Space gra Android

 

Nyan Cat: Lost in Space

 

Czy ktoś jeszcze pamięta Nyan Cata? Internetowego mema z 2011 roku? Dokładnie tego:

 

 

Tak, to super! Nie? Nie szkodzi, macie prawo, minęło już praktycznie 9 lat od tamtego czasu. Tak się składa, że mem był na tyle popularny, że doczekał się kilku growych adaptacji, w tym omawianej dzisiaj platformówki Nyan Cat: Lost in Space. Lekkiej, prostej i mało wymagającej gierki, gdzie jako kosmiczny kot zbierać będziemy najróżniejsze smakołyki, unikać ufo i starać się nie spaść z platformy w niezbadane odmęty kosmicznej przestrzeni.

 

 

Jak się grało?

 

Gra jest zabawna i relaksująca, a licznik punktów nakręca nas to tego, by zagrać ten jeszcze jeden raz i pobić swój dotychczasowy rekord. Zupełnie jak w starych grach flashowych na przeglądarki. Nie mamy tutaj zbyt wiele do roboty, no i właśnie jak we wspomnianych już gierkach przeglądarkowych, głównie chodzi o to, żeby dojść jak najdalej i tyle. Prostota jest jej plusem, jak i minusem, bo nie trzeba tutaj w ogóle myśleć i jedynie co to tapnąć raz na jakiś czas w ekran, żeby Nyan wskoczył na inną platformę. No i właśnie przez to, gra nudzi się po jednym weekendzie. Zainstalowałem, ograłem, dostałem dawkę nostalgii, a potem odinstalowałem. Gra nie zagościła u mnie na telefonie na tyle długo, żebym mógł ją w jakikolwiek sposób polecić (no może poza faktem, że odpali się praktycznie na każdym sprzęcie, obstawiam, że nawet na tym poniżej 1 GB RAM). Nie to, że jest źle zrobiona… jest po prostu… nudna. No i może niech to określenie, będzie też podsumowaniem tego tekstu.

 

Nyan Cat gra Android

 

Plusy:

+ Nyan cat!
+ praktycznie zerowe wymagania sprzętowe

 

Minusy:

nudna, po prostu nudna

 

No i to byłoby na tyle! Ograłem 10 gier platformowych na smartfonie Motorola Moto C, opisałem to wszystko tutaj na blogu o fantastyce Hipogryf.pl, a teraz idę męczyć kolejne urządzenie 😀

 

NyanCat Lost in Space gra na Androida

 

Poniżej jak zwykle, linki do poszczególnych wpisów z serii 10 gier platformowych na Motorola Moto C:

 

  1. Tiny Dangerous Dungeons
  2. Spartan Firefight
  3. Cat Bird
  4. Super Dangerous Dungeons
  5. Ristar Classic
  6. Total Party Kill
  7. Sword Of Xolan
  8. Lep’s World
  9. Super Cat Bros
  10. Nyan Cat: Lost In Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

16 + dziewięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: